Dostawa i płatność

Dostawa i płatność

FORMY PŁATNOŚCI

Klient może wybrać jedną z następujących form płatności za zamówiony towar:

  1. Przelew – na rachunek bankowy Sissel Dystrybucja (Sissel Dystrybucja Bartosz Tomala, ul. ks. bpa Bednorza 2a-6, Budynek C, 40-384 Katowice; mbank nr konta: 56 1140 2017 0000 4902 0246 7561),
  2. PayU – bezpieczny, natychmiastowy przelew lub wpłata kartą kredytową (VISA lub MasterCard; karta zostaje obciążona w momencie płatności), realizowane przez elektroniczny system płatności,
  3. Raty PayU* – zawierając umowę pożyczki z Alior Bank za pośrednictwem elektronicznego systemu PayU; dotyczy tylko Zamówień o wartości od 300 do 20000 złotych brutto.
  4. gotówką przy odbiorze towaru – płatne pracownikowi firmy kurierskiej, dotyczy tylko Zamówień do kwoty 5000 złotych brutto.

 

SPOSOBY DOSTAWY

Zakupiony towar dostarczany jest Klientowi za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD .

Dostawa towarów ograniczona jest do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

 

KOSZTY DOSTAWY

Koszt dostawy uzależniony jest od wybranej formy płatności.

Przesyłka kurierska

  • Płatność przelewem lub za pośrednictwem systemu PayU (w tym rat PayU) – 12,90 zł
  • Płatność przy odbiorze (przesyłka pobraniowa) – 16,90 zł

 Maksymalna wartość zamówienia dla płatności przy odbiorze wynosi 5.000 zł.

 DARMOWA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 500 ZŁ.

*Raty PayU
Jedną z dostępnych form płatności za towar zamówiony w naszym sklepie są Raty PayU. Klienci mogą uzyskać środki w wysokości łącznej kwoty do zapłaty, zawierając umowę pożyczki z Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie za pośrednictwem systemu PayU. Po złożeniu zamówienia w sklepie, Klient rozpoczyna wypełnianie wniosku kredytowego online (przekazując informacje m. in. o miejscu i okresie zatrudnienia oraz osiąganym dochodzie). Po jego zweryfikowaniu przez pożyczkodawcę oraz sprawdzeniu historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej, kwota przyznanej pożyczki zostanie przekazana sprzedawcy. Czas oczekiwania na sprawdzenie wniosku kredytowego to zwykle kilkanaście minut (nie dotyczy to godzin nocnych i dni wolnych od pracy).

Klienci mogą skorzystać tej formy płatności jeśli wartość złożonego zamówienia wynosi od 300 do 20000 złotych brutto. W ramach systemu Raty PayU Klienci mogą wybrać odpowiednią liczbę rat (od 3 do 36) oraz okres kredytowania (od 3 miesięcy do 3 lat).

Przed złożeniem zamówienia i wniosku kredytowego Klient może skorzystać z symulatora rat, który pozwala poznać orientacyjną kwotę miesięcznych rat oraz łączny koszt pożyczki.