SISSEL DeLuxe - poduszka ortopedyczna + dodatkowa poszewka

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h
  • szt.
  • Cena netto: 434,26 zł 494,00 zł 469,00 zł

  Sissel Deluxe to najbardziej luksusowa poduszka ortopedyczna, zapewniająca anatomiczne ułożenie ciała podczas snu i właściwe wsparcie kręgosłupa. Szersza od klasycznych poduszek Sissel, z możliwością regulacji wysokości i komfortową satynową poszewką. Wykonana z wygodnej pianki visco-elastic.

  SISSEL® Deluxe - Komfortowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników.

  W zestawie taniej - 2 poszewki: satynowa i welurowa.

  Sissel Deluxe to wyjątkowa, luksusowa poduszka ortopedyczna. Oprócz znanego z pozostałych poduszek Sissel unikalnego anatomicznego wyprofilowania, zapewniającego wsparcie szyi oraz optymalną pozycję podczas snu, wyposażona została we wszystkie rozwiązania poprawiające komfort użytkownika. To poduszka w królewskim rozmiarze (o zwiększonej o 16 cm szerokości) umożliwiająca regulację wysokości, która została wykonana z wygodnej i trwałej pianki visco-elastic (pianki z pamięcią). Dodatkowo dołączono do niej ekskluzywną satynową poszewkę – delikatną i przyjemną w dotyku nawet dla wrażliwej skóry twarzy.

  Poduszka ortopedyczna Sissel Deluxe
  Jakość poduszki Sissel Deluxe

  Sissel Deluxe – dlaczego jest wyjątkowa?

  Sissel Deluxe, jak pozostałe poduszki ortopedyczne Sissel, posiada oryginalny kształt będący wynikiem badań i analiz, gwarantujący zachowanie prawidłowej pozycji ciała podczas leżenia. Od innych poduszek odróżniają ją jednak dodatkowe cechy, które łącznie zapewniają maksymalną wygodę oraz przyjemność użytkowania. Mowa tu o większym wymiarze poduszki (jest szersza o 16 cm), regulowanej wysokości, wykonaniu z pianki visco-elastic oraz delikatnej, satynowej poszewce.

  Regulowana wysokość Sissel

  Regulacja wysokości poduszki – czy jest ważna?

  Aby poduszka ortopedyczna właściwie spełniała swoje zadania, należy indywidualnie dopasować jej wysokość do użytkownika. Wybór ten uzależniony jest od kilku czynników – budowy jego ciała, szerokości barków i ramion, a nawet stopnia twardości materaca, z jakiego korzysta. Decydując się na Sissel Deluxe to zadanie staje się łatwiejsze. Poduszka wyposażona jest bowiem w piankową wkładkę Vario, której zastosowanie lub usunięcie zapewnia regulację wysokości poduszki.

  Szerokość poduszki ortopedycznej

  Szersza = wygodniejsza!

  Sissel Deluxe to poduszka w królewskim rozmiarze! Jest aż o 16 cm szersza niż klasyczne poduszki ortopedyczne Sissel, co gwarantuje jeszcze większą wygodę, nawet przy niespokojnym śnie i częstych zmianach pozycji.

  Pianka z pamięcią

  Pianka z pamięcią - wygoda i wytrzymałość

  Do wykonania poduszki Sissel Deluxe wykorzystano wyjątkowy materiał – piankę visco-elastic, znaną również jako „pianka z pamięcią”. Jej niezwykłe właściwości – optymalny rozkład nacisku, odporność na odkształcenia i powracanie do początkowego kształtu – zapewniają długotrwałe użytkowanie, wytrzymałość oraz niezmienny profil poduszki. To jednak nie wszystko. Odpowiednia twardość i dostosowywanie się do kształtu i temperatury ciała gwarantują wygodę i zdrowy sen nawet osobom wrażliwym na nacisk w okolicy szyi.

  Wymiary poduszki ortopedycznej

  Wymiary poduszki Sissel Deluxe

  Szerokość: 63 cm Długość: 33 cm Wysokość: 10/12 cm

  wyprodukowano w Szwecji

  Wyprodukowana w Szwecji

  Szwedzka jakość! Wszystkie poduszki ortopedyczne Sissel zostały wyprodukowane w Szwecji.

  Gwarancja Sissel

  5 lat gwarancji

  Wysoka jakość poduszki potwierdzona pięcioletnią gwarancją na zachowanie kształtu poduszki.

  ortopedyczny kształt

  Ortopedyczny kształt

  Przełomowy, anatomiczny kształt to wynik wielu analiz i testów.

  nieszkodliwe materiały

  Nieszkodliwe materiały

  Poduszki testowane alergicznie. Nie zawierają niebezpiecznych substancji.

   

  Poznaj zalety poduszki SISSEL® Deluxew skrócie:

  • w zestawie 2 poszewki (satynowa na poduszce + dodatkowa welurowa)
  • Szersza o 16 cm od klasycznych poduszek ortopedycznych Sissel.
  • Regulowana wysokość dzięki wkładce Vario, wykonanej ze sprężystej pianki poliuretanowej.
  • Elegancka i przyjemna w dotyku satynowa poszewka.
  • Wymiary poduszki: 63 x 33 x 10/12 cm,
  • Poduszka wykonana z pianki visco-elastic, może być prana ręcznie.
  • Wykonana z bezpiecznych materiałów, testowana alergicznie, nie zawiera szkodliwych fluoro-węglowodorów.
  • 5 lat gwarancji na zachowanie kształtu.

  Pomyśl o poduszce ortopedycznej

  5 lat gwarancji Sissel

   

  Pytania Klientów

  Pytanie:

  Posiadam poduszkę Sissel wykonaną z pianki z pamięcią. Ze względu na alergię na roztocza powinnam wyprać ją w temperaturze co najmniej 60°C lub namoczyć ją na 2 godziny w wodzie o niższej temperaturze z dodatkiem specjalistycznego środka zabijającego roztocza. Czy te zabiegi mogą zniszczyć poduszkę i spowodować, że straci ona swoje właściwości?

  Odpowiedź:

  Poduszkę z pianki visco-elastic można prać wyłącznie ręcznie, w temperaturze maks. 40°C. Pranie w wyższej temperaturze może spowodować zniszczenie pianki. Dłuższe namaczanie w chłodnej wodzie, do 40°C, nie powinno wpłynąć na właściwości poduszki, należy jednak wcześniej sprawdzić w instrukcji dołączonej do środka zabijającego roztocza lub uzyskać informację od jego producenta, czy jest on zalecany do tego rodzaju materiału i czy nie wpłynie na stan poduszki.

  Warto również pamiętać, że poduszki z pianki visco-elastic nie mogą być prane w pralce ani wykręcane (można owinąć je w ręcznik i delikatnie odcisnąć z nadmiaru wody). Powinny one schnąć w temperaturze pokojowej (nie należy umieszczać ich zbyt blisko źródeł ciepła lub narażać je na bezpośrednie działanie promieni słonecznych). Całkowity czas schnięcia poduszki może wynosić nawet 7 dni.

   

  Pytanie:

  Czy na poduszkach Sissel można spać tylko na boku? Czy są one również dopasowane dla osób śpiących na plecach?

  Odpowiedź:

  Poduszki Sissel wskazane są dla osób śpiących zwykle w pozycji na boku. Ich unikalna krawędź i wyprofilowanie zapewnia wówczas optymalne wsparcie dla głowy i szyi, zapewniając zachowanie prawidłowego, anatomicznego ułożenia kręgosłupa podczas odpoczynku oraz skuteczne odciążenie kręgów i rozluźnienie mięśni.