Zmieniamy się dla Ciebie! Skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

SISSEL Spinefit - przyrząd do ćwiczeń i masażu

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h
  • szt.
  • Cena netto: 348,78 zł 429,00 zł

  Stworzony przez doświadczone terapeutki unikalny przyrząd do ćwiczeń pilates, jogi, fizjoterapii. Wypełniony 28 mocnymi piłeczkami zapewnia intensywny nacisk i rozluźnienie mięśni wzdłuż kręgosłupa, w obrębie szyi i obręczy barkowej. Niweluje bóle pleców, poprawia mobilność i relaksuje.

   

  SISSEL Spinefit – relaks i trening w jednym

  SISSEL® Spinefit to innowacyjny przyrząd do ćwiczeń, łączący możliwość przeprowadzenia efektywnego treningu ze skutecznym rozluźnieniem mięśni i relaksacją. Dzięki unikalnej budowie - liczbie, ułożeniu, twardości i wadze piłeczek - zapewnia intensywny, głęboki nacisk na wszystkie mięśnie znajdujące się wzdłuż kręgosłupa, Skutecznie rozluźnia tkankę mięśniową i otaczającą je powięź.

  Opracowany przez doświadczonych terapeutów

  SISSEL® SpineFit został opracowany przez Katrin Zinke (certyfikowaną nauczycielkę wychowania fizycznego i terapeutkę shiatsu) oraz Ninę Metternich (fizjoterapeutkę i osteopatkę). Czerpiąc z własnego doświadczenia stworzyły przyrząd zapewniający możliwość stosowania piłek o optymalnym ułożeniu, rozmiarze, twardości i wadze, który rozszerza możliwości treningowe, stanowi wsparcie terapii i treningu oraz zwiększa skuteczność ćwiczeń.

  Do ćwiczeń i terapii

  Wyjątkowe działanie SISSEL Spinefit polega na wywieraniu intensywnego, głębokiego nacisku na mięśnie wzdłuż kręgosłupa, co zapewnia rozluźnienie ich i otaczającej ich powięzi. Korzystanie z Spinefit przynosi ulgę w bólu, poprawia funkcjonowanie i mobilizuje działanie mięśni oraz wspiera ruchomość stawów i kręgosłupa.

  SISSEL Spinefit łączy w sobie możliwości treningowe z terapeutycznymi i zapewnia różnorodne sposoby zastosowania. To unikalne narzędzie sportowe, które idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie treningów indywidualnych i grupowych, ćwiczeń fitness, pilates, jogi, gimnastyki kręgosłupa, a także fizjoterapii lub rehabilitacji. Jego rozmiar, waga, intuicyjna obsługa i szybko zauważalne efekty sprawiają, że jest to optymalne rozwiązanie do regularnego treningu w warunkach domowych oraz treningów profesjonalnych.

  Jak działa SISSEL Spinefit?

  SISSEL Spinefit to 28 twardych piłeczek w trwałym pokrowcu. Ułożone w dwóch rzędach, zapewniają ich optymalne ułożenie wzdłuż kręgosłupa, po obu jego stronach. Głęboki nacisk, jaki wywierają one na mięśnie, pomaga skutecznie je rozluźnić oraz zwiększyć elastyczność otaczającej je tkani łącznej - powięzi.

  Regularne stosowanie SISSEL Spinefit pozwala na rozluźnienie usztywnionych mięśni i powięzi wzdłuż kręgosłupa oraz w obszarze obręczy barkowej, ramion, szyi, poprawiając ich funkcjonowanie, regenerację, mobilizując oraz pomagając pozbyć się uporczywych bólów. Ucisk wywoływany przez ruch piłeczek wpływa także na stawy międzykręgowe, zwiększając ruchomość kręgosłupa. Korzystanie z przyrządu w pozycji spoczynkowej działa również stymulująco na organizm, pozwala na relaksację i poprawę samopoczucia.

   

  SISSEL Spinefit:

  • Łagodzi bóle pleców, relaksuje, poprawia samopoczucie
  • Działa mobilizująco na mięśnie, rozluźnia powięź, poprawia ruchomość kręgosłupa i stawów
  • Oddziałuje na punkty spustowe i energetyczne ciała
  • Polecany do ćwiczeń kręgosłupa, pilatesu, jogi, treningu indywidualnego i grupowego, fizjoterapii
  • Wypełniony 28 gumowymi kulkami o średnicy 6 cm, ułożonymi w dwóch rzędach
  • Niebieski pokrowiec wykonany z trwałego materiału (100% poliester)
  • Wykorzystywany do ćwiczeń oraz rozluźnienia napięć mięśniowych
  • Wymiary: 65 x 13 x 6 cm
  • Waga: ok. 2 kg