ZADBAJ O ZDROWIE BABCI I DZIADKA z SISSEL! DO 22 STYCZNIA SKORZYSTAJ Z 10% RABATU NA ZAKUPY (KOD: BD2020)

SISSEL Sport-Swing - trener kinetyczny

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Chwilowo brak - powiadom mnie o dostępności Chwilowo brak - powiadom mnie o dostępności
  • szt.
  • Cena netto: 96,26 zł 195,00 zł 118,40 zł

  Wszechstronny i uniwersalny trener kinetyczny służący zwłaszcza do treningu stabilizacji tułowia i ćwiczeń mięśni głębokich. Elastyczny pręt z uchwytem w połowie długości oraz obciążeniami na końcach wprawiany w drganie wymusza pracę mięśni, wzmacniając je, poprawiając sylwetkę i koordynację ciała.

  Sissel Sport Swing

  Wszechstronny trener kinetyczny - dla lepszej równowagi, koordynacji i wytrzymałości.

  Jeden z najbardziej wszechstronnych i uniwersalnych przyrządów do ćwiczeń, polecany przez trenerów i rehabilitantów. Sissel Sport Swing to trener kinetyczny - elastyczny pręt z uchwytem umieszczonym w połowie długości oraz niewielkim obciążeniem na końcach. Podczas wykonywania ćwiczeń drążek wprawiany jest w drgania, które wymuszają pracę mięśni barków i rąk utrzymujących przyrząd, ale przede wszystkim oddziałują na mięśnie głębokie tułowia, zmuszając je do pokonania siły wytworzonej przez wibracje i zachowania równowagi ciała.

  Sissel Sport Swing wykorzystywany jest w core training – treningu stabilizacji tułowia i ćwiczeniach mięśni głębokich, ale też w treningu kardio, fitness, ćwiczeniach ruchowych i siłowych. Pozwala on na poprawę postawy ciała, wytrzymałości, sylwetki oraz koordynacji. Wykorzystywany jest również do terapii dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów.

  Przyrząd jest uniwersalny i przydatny dla osób w każdym wieku. O intensywności ćwiczeń decydują sami użytkownicy, wprawiając drążek w drgania o odpowiedniej dla nich częstotliwości i amplitudzie (stopniu wychylenia).

   

  Zaprojektowany do profesjonalnego użytku podczas treningu sportowego i fitness, przydatny również do ćwiczeń w warunkach domowych i rehabilitacji

  Doskonale wyważony

  Ergonomicznie ukształtowany i antypoślizgowy uchwyt, ułatwiający użytkowanie i zapewniający bezpieczne utrzymanie drążka

  Uchwyt i zakończenia wykonane z wysokiej jakości wytrzymałego i bezwonnego silikonu

  Długość: ok. 150 cm