nie martw się, #zostanwdomu i zamawiaj online

Stół do masażu SISSEL Robust Portable Massage

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Chwilowo brak - powiadom mnie o dostępności Chwilowo brak - powiadom mnie o dostępności
  • szt.
  • Cena netto: 902,78 zł 1 295,00 zł 975,00 zł
  • Niedostępny

  Najwyższej klasy składany stół do masażu SISSEL Robust Portable Massage Table to narzędzie dla prawdziwych profesjonalistów! Oprócz regulacji wysokości wyposażony został on w oparcie na ręce oraz regulowany podgłówek z miękkim oparciem na twarz, które wraz z większą niż w przypadku standardowych stołów szerokością gwarantują maksymalny komfort pacjenta.

  SISSEL Robust Portable Massage Table – profesjonalny, mobilny stół do masażu

  Najwyższej klasy składany stół do masażu SISSEL Robust Portable Massage Table to narzędzie dla prawdziwych profesjonalistów! Oprócz regulacji wysokości wyposażony został on w oparcie na ręce oraz regulowany podgłówek z miękkim oparciem na twarz, które wraz z większą niż w przypadku standardowych stołów szerokością gwarantują maksymalny komfort pacjenta.

  Stanowi dodatkowe wyposażenie każdego gabinetu masażu lub fizjoterapii, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie zabiegów poza nim (nawet w małych pomieszczeniach), zwiększenie konkurencyjności, poszerzenie grona swoich klientów oraz bardzie elastyczny sposób wykonywania pracy. Stół po złożeniu nie zajmuje zbyt dużo miejsca, może być łatwo transportowany i przechowywany, a jego montaż zajmuje tylko chwilę.

  Luksusowa wersja – większy komfort pacjentów

  SISSEL Robust Portable Massage Table to gwarancja maksymalnego komfortu pacjentów i jeszcze bardziej relaksujących zabiegów. Wyposażony jest on w wygodne, miękkie i trwałe poduszki o zaokrąglonych brzegach, które wykonane są z trwale połączonych warstw z dwóch rodzajów pianki – stabilnej, o wysokiej gęstości oraz miękkiej. Najwyższa jakość wykorzystanych materiałów zapewnia wytrzymałość i odporność na zmianę kształtu.

  Z myślą o jeszcze większej wygodzie podczas zabiegów ta profesjonalna i luksusowa wersja stołu została dodatkowo wyposażona w podgłówek (o regulowanej długości i ustawieniu) z miękką podkładką na twarz, umożliwiającą swobodne oddychanie podczas zabiegów w pozycji leżącej na brzuchu oraz komfortowe oparcie na swobodnie ułożone ręce. SISSEL Robust Portable Massage Table jest równieższerszy o niemal 10 cm od standardowych stołów do masażu.

  Zewnętrzną warstwę poduszek stanowi przyjemne w dotyku tworzywo w kolorze niebieskim, przypominające w dotyku naturalną skórę. Jest ono łatwe do utrzymania w czystości i dezynfekcji.

  Zabiegi w dowolnym miejscu

  Sissel Robust Portable Massage Table To wygodne rozwiązanie nie tylko dla pacjentów. Zapewnia on wyjątkowy komfort pracy masażystom lub fizjoterapeutom. Bezpieczna regulacja wysokość stołu służy do indywidualnego dopasowania jej do potrzeb masażysty oraz chroni przed nadmiernym nadwyrężaniem kręgosłupa i uciążliwymi bólami pleców.

  Po złożeniu stół jest stosunkowo niewielki, jego montaż jest sprawny i szybki a składanie oraz przenoszenie ułatwiają zamontowane uchwyty.

  Pełne bezpieczeństwo podczas masażu

  Stół zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania, zarówno dla masażysty, jak i pacjentów. Jego konstrukcję stanowi solidny drewniany stelaż, wyposażony w podwójne blokady, które zapobiegają złożeniu stołu w czasie zabiegu oraz gwarantują stabilność.

  • Szeroki składany stół o regulowanej wysokości z podgłówkiem z miękką podkładką na twarz, umożliwiającą swobodne oddychanie podczas zabiegów w pozycji leżącej na brzuchu oraz oparciem na ręce.
  • Bezpieczny drewniany stelaż (buk europejski).
  • Wyposażony w torbę do transportu i przechowywania.
  • Wymiary po rozłożeniu: dł. 186 cm (wraz z podgłówkiem 212 cm) x szer. 71 cm, wysokość regulowana: 59-86 cm
  • Waga: ok. 16 kg (waga bez torby).
  • Grubość poduszek: ok. 5 cm
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie dynamiczne: ok. 250 kg

  Pytania Klientów

  Pytanie:

  Czym różni się stół do masażu Robust od Basic? Czy tylko dołączanym elementem?

  Odpowiedź:

  Stół Robust wyposażony jest w zestaw akcesoriów - regulowany podgłówek z wygodnym oparciem na twarz oraz oparcie na ręce. W przypadku stołu Basic możliwy jest montaż tych elementów, lecz stanowią one wyposażenie opcjonalne.

  Robust Massage Table jest również szerszy o 9 cm od wersji Basic oraz dłuższy (ze względu na podgłówek) o 26 cm, co zapewnia lepszy komfort osobom masowanym, zwłaszcza tym o większej wadze i wzroście. Wytrzymuje także większe obciążenie dynamiczne niż stół Basic – do 250 kg.