Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

BALANCED BODY Allegro Reformer z wieżą i matą

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26 700,00 zł brutto
  • szt.
  • Cena netto: 24 074,07 zł 26 000,00 zł

  Rewolucyjne połączenie reformera ze stołem trapezowym do pilatesu (Cadillac) to wszechstronny i kompleksowy system umożliwiający wykonywanie zaawansowanych ćwiczeń pilates i prowadzenie skutecznej rehabilitacji.

  95% funkcjonalności pełnego Trapeze Table

  Zalety Allegro 1 Reformer z wieżą to nie tylko wyjątkowe połączenie reformera z wieżą i matą, ale przede wszystkim możliwość przeprowadzenia niezwykle zróżnicowanego treningu prawie jak na pełnym Trapeze Table (Cadillaku). To wszechstronne urządzenie do pilatesu zostało co prawda stworzone do wykorzystania w profesjonalnych studio pilatesu, ale z powodzeniem możesz go używać w domowym zaciszu.

   

  Kilka urządzeń w jednym

   

  Kilka urządzeń w jednym

  Allegro Tower of Power to nie tylko wieża (półtrapez) z matą, ale przede wszystkim Allegro 1 Reformer - niezastąpione urządzenie, które zdobyło uznanie instruktorów i klubów pilates na całym świecie. Posiada szerokie możliwości regulacji i dostosowania do każdego użytkownika, zapewnia bezpieczeństwo i solidne wykonanie, a ponadto jest niezwykle trwałe, dzięki czemu trening jest nie tylko skuteczny, ale także bardzo komfortowy. Połączenie kilku urządzeń tworzy funkcjonalne i kompleksowe rozwiązanie, idealne dla wszystkich miłośników pilatesu.

   

  Kompleksowy system treningowy

  Dzięki Allegro Reformer z wieżą i matą masz dostęp do szerokiego wachlarza ćwiczeń:

  • na reformerze,
  • na stałej macie z wykorzystaniem wieży,
  • na ruchomej platformie reformera z wykorzystaniem wieży,
  • na macie lub w pozycji stojącej po obu stronach wieży.

  To wszechstronne urządzenie umożliwia przeprowadzenie kompleksowego treningu przez każdego użytkownika, niezależnie od jego wzrostu czy postury.

   

  Solidna rama i nóżkiSolidna rama i nóżki

  Allegro Reformer z wieżą to nie tylko niezwykle funkcjonalne urządzenie, ale również doskonale zaprojektowane i wykonane. Rama i nóżki są stworzone z lekkiego, a jednocześnie wytrzymałego anodowanego aluminium. To pozwala na łatwe przemieszczanie urządzenia (dzięki wbudowanym kołom) oraz dopasowywanie reformera do preferencji użytkownika.

  Rama wyposażona jest w bezpieczną i uniwersalną poręcz o większej niż standardowa szerokości oraz stałą platformę (13 x 56 cm) o antypoślizgowej powierzchni. Koła pasowe zapewniają opór pod różnymi kątami nachylenia i pozwalają na jeszcze bardziej zróżnicowany trening.

  NOWOŚĆ!

  Cichy i łatwy do regulowania system linek SoftTouch, bez metalowych klipsów, zapewnia wygodną i bezpieczną zmianę położenia podczas ćwiczeń.

  Rama jest nie tylko funkcjonalna, ale także elegancka, trwała i stabilna, dzięki czemu będzie służyła przez długie lata, nawet najbardziej intensywnych treningów.

   

  Wygodna ruchoma platforma

   

  Wygodna ruchoma platforma

  Ruchoma platforma reformera jest wyposażona w niestandardowy system 8 kół z łożyskami Abec 3, zapewniający płynny i cichy ruch podczas treningu. Regulowany (trójpozycyjny) zagłówek oraz regulowane i łatwo mocowane oraz demontowane oparcia ramion TwistLock zapewniają wygodę i podparcie podczas wykonywania ćwiczeń. Komfortowe obicie platformy zapewnia stabilność i wygodę podczas treningu, a łatwe do utrzymania w czystości wykończenie w kolorze czarnym dodaje elegancji.

   

   

  Niezrównana siła sprężyn Signature Springs

   

  Niezrównana siła sprężyn Signature Springs

  Dzięki systemowi 5 sprężyn Signature Springs, każdy trening będzie jeszcze bardziej zróżnicowany. Możliwość zastosowania aż 46 stopni oporu pozwala na dopasowanie intensywności ćwiczeń do indywidualnego poziomu zaawansowania. W zestawie znajdują się sprężyny w trzech różnych kolorach, odpowiadających stopniom oporu:

  • żółta (1 szt. – bardzo lekki stopień oporu),
  • niebieska (1 szt. – lekki stopień oporu),
  • czerwona (3 szt. – średni stopień oporu).

   

   

  Precyzyjne sprężyny Signature Springs zapewniają możliwość powtarzania niezmiennych ruchów, wymagających zastosowania tej samej siły, co pozwala na precyzyjne i skuteczne ćwiczenia. Wykonane z wytrzymałej niklowanej stali węglowej, to najdłuższe dostępne na rynku sprężyny, oferowane wyłącznie przez Balanced Body. Dzięki nim ćwiczenia będą wyjątkowo skuteczne, a użytkownik osiągnie wymarzone efekty w krótszym czasie.

   

  Poręcz dopasowana do indywidualnych potrzeb

   

  Poręcz dopasowana do indywidualnych potrzeb

  Poręcz Reformera Allegro 1 z wieżą to nie tylko bezpieczne rozwiązanie, ale dzięki regulacji w dwóch płaszczyznach (pion - do dopasowania poziomu trudności i poziom - pozwala na dopasowanie do wzrostu, każda regulowana w czterech pozycjach) - świetnie synchronizuje się z każdym użytkownikiem. Została wykonana w taki sposób, by zapewnić maksymalną stabilność podczas wykonywania ćwiczeń. Jest również najszerszą dostępną poręczą na rynku - ma szerokość 91 cm, a obicie pokrywa około 77 cm, co zapewnia komfort podczas ćwiczeń.

   

   

   

  Stabilna i bezpieczna wieża

   

  Stabilna i bezpieczna wieża

  Wyposażona w 22 punkty mocowania sprężyn wieża, zapewnia doskonałą stabilność oraz umożliwia przeprowadzenie różnorodnych ćwiczeń. Boczny ruchomy drążek wykonany z anodowanego aluminium posiada regulację wysokości w dwóch pozycjach. Dodatkowo drążek wyposażony jest w pas bezpieczeństwa, który zwiększa ochronę podczas intensywnych ćwiczeń. Drewniany drążek wykonany z drewna klonowego zapewnia wygodny chwyt podczas wykonywania ćwiczeń. System 8 sprężyn Signature Springs gwarantuje skuteczne ćwiczenia rąk i nóg o zróżnicowanym stopniu oporu. W zestawie znajdują się:

  • 4 krótsze sprężyny:
   • żółte (2 szt. – bardzo lekki stopień oporu),
   • niebieskie (2 szt. – lekki stopień oporu),
  • 4 dłuższe sprężyny:
   • żółte (2 szt. – bardzo lekki stopień oporu),
   • fioletowe (2 szt. – średni stopień oporu).

  Precyzyjne sprężyny Signature Springs zapewniają możliwość powtarzania niezmiennych ruchów, wymagających zastosowania tej samej siły. W zestawie znajduje się również para pojedynczych pętli, które umożliwiają wykonywanie ćwiczeń na poziomie zaawansowanym. Dzięki tym wszystkim rozwiązaniom wieża staje się kompleksowym narzędziem do ćwiczeń, które zaspokoi wymagania każdego użytkownika.

   

   

   

  Mata – stabilne podłoże do ćwiczeń

   

  Mata – stabilne podłoże do ćwiczeń

  Dzięki macie do reformera możesz łatwo zmienić zastosowanie swojego urządzenia, a jednocześnie zwiększyć komfort i stabilność podczas ćwiczeń. Jest szybka w montażu i idealnie dopasowana do ramy reformera – wystarczy przesunąć ruchomą platformę i umieścić na ramie dodatkową czarną matę. Wraz z platformą tworzy stałą, nieruchomą powierzchnię, na której można wykonywać zróżnicowane ćwiczenia. Mata jest wykonana z bardzo wytrzymałego winylu i posiada komfortowe obicie, zapewniające stabilność podczas pracy na reformerze.

   

   

  Allegro 1 Reformer z wieżą i matą

  • Wysokość reformera: 36 cm (z nóżkami)
  • Wysokość z wieżą: 198 cm (z nóżkami)
  • Długość: 236 cm
  • Ruchoma platforma – szerokość: 57 cm
  • Ruchoma platforma (bez zagłówka) – długość: 72 cm
  • Stała platforma - 13 cm x 56 cm
  • Poręcz – szerokość: 91 cm
  • Waga: 86 kg (z nóżkami)

   

  Gwarancja jakości na długie lata

  Allegro 1 Reformer z wieżą objęty jest ograniczoną dożywotnią gwarancją producenta na ramę i poręcz, co daje Ci pewność, że korzystając z niego, inwestujesz w sprzęt na długie lata.