Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

O firmie

O nas

Sissel Dystrybucja jest dystrybutorem produktów szwedzkiej marki Sissel na polskim rynku, specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań niezbędnych w rehabilitacji, fizjoterapii oraz treningu sportowym, przeznaczonych również dla osób prowadzących aktywny i zdrowy tryb życia. W naszej bogatej ofercie na szczególną uwagę zasługują certyfikowane wyroby medyczne służące do profilaktyki chorób kręgosłupa.

Już od 2005 roku dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom nowoczesne i skuteczne produkty, które pomogą powrócić im do pełnej sprawności po przebytych operacjach czy urazach, zatroszczyć się o swoją kondycję fizyczną, zdrowy kręgosłup i dobre samopoczucie.

Sissel Dystrybucja tworzy zespół pracowników, wyróżniający się ogromną wiedzą i doświadczeniem, zapewniający najwyższy poziom obsługi klienta oraz służący pomocą w wyborze i dopasowaniu produktów do indywidualnych potrzeb.

 

Wizja firmy

Wszystkie produkty oferowane przez Sissel tworzone są w oparciu o filozofię  „The Natural Way of Sweden”, stawiającej za najważniejszy cel zdrowy, aktywny i zgodny z naturą styl życia. Naszym dążeniem jest zapewnienie odbiorcom dostępu do produktów najwyższej jakości, wspomagających zdrowy tryb życia, poprawiających jego jakość oraz pozwalających zachować pełną sprawność ruchową lub powrócić do niej po przebytych kontuzjach czy urazach. Produkty stworzone wedle filozofii Sissel, służące do ćwiczeń, rehabilitacji, prawidłowego siedzenia i spania, pozwalają zapomnieć czym jest ból kręgosłupa, pokonać problemy ze snem i zadbać o kondycję fizyczną. Tą ideą chcemy dzielić się z naszymi klientami.

 

Misja

Naszym celem jest tworzenie długotrwałych relacji z odbiorcami poprzez dostarczanie stworzonych przez specjalistów, sprawdzonych, przebadanych i skutecznych produktów marki Sissel, w tym najwyższej jakości wyrobów medycznych.

  

Sissel to:

  • Przyrządy niezbędne w rehabilitacji, fizjoterapii, treningu sportowym
  • Przebadane i certyfikowane wyroby medyczne
  • Zdrowe siedzenie i spanie
  • Profilaktyka chorób kręgosłupa
  • Wspomaganie zdrowego i aktywnego tryb życia
  • Relaks i poprawa samopoczucia
  • Produkty dla osób w każdym wieku, niezależnie od kondycji fizycznej

W Sissel znajdziesz wszystko czego potrzeba, aby żyć zdrowo i aktywnie!