Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

Czas realizacji zamówienia

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA PRZEZ SKLEP

Czas realizacji zamówienia przez nasz sklep to okres, jaki upływa od chwili wpłynięcia należności na nasz rachunek bankowy (w przypadku płatności przelewem), poprawnego zakończenia płatności w elektronicznym systemie (w przypadku płatności za pośrednictwem Przelewy24) lub otrzymania przez Klienta wiadomości potwierdzającej przyjęcie Zamówienia (w przypadku płatności gotówką przy odbiorze Towaru) do momentu wysyłki towaru do Klienta.

Przy każdym produkcie prezentowanym w naszym sklepie znajduje się informacja o jego dostępności i czasie realizacji zamówienia. Dla większości towarów czas realizacji zamówienia wynosi 48 godzin od momentu zaksięgowania należności lub zlecenia wysyłki za pobraniem.                                

Wysyłka produktów o statusie „Dostępny – wysyłamy w 24h”, zamówionych lub skutecznie opłaconych przed godziną 13:00, następuje tego samego dnia roboczego.

Wysyłka produktów o statusie „Dostępny – wysyłamy w 24h”, zamówionych lub skutecznie opłaconych po godzinie 13:00, następuje w kolejnym dniu roboczym.

 

Maksymalny czas realizacji zamówienia przez nasz sklep wynosi 21 dni i dotyczy zwłaszcza produktów sprowadzanych na indywidualne zamówienie. Jeśli z jakiegokolwiek powodu czas realizacji zamówienia ulega zmianie, niezwłocznie informujemy o tym Klientów.

CZAS OCZEKIWANIA NA DOSTAWĘ

Przesyłki realizowane przez firmę kurierską DPD oraz do paczkomatów InPost dostarczane są zwykle następnego dnia roboczego po dniu wysłania (standardowy czas dostawy to 1-2 dni robocze).