Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

BALANCED BODY Allegro 2 Reformer z wieżą i matą

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 30 462,96 zł 32 900,00 zł
  • Niedostępny

  Nowoczesny, intuicyjny i profesjonalny - Reformer Allegro 2 to odpowiedź marki Balanced Body na zapotrzebowanie komercyjnych studio pilates, umożliwiający kompleksowe i wszechstronne prowadzenie treningu.

  Półtrapez i reformer w jednym

  Allegro 2 Reformer z wieżą i matą to wyjątkowe urządzenie, które łączy w sobie aż 95% funkcjonalności stołu Trapeze Table (cadillaka) i maksimum reformera. Zajmuje mniej przestrzeni, dzięki czemu jest idealny do domowych i profesjonalnych treningów pilates. Zintegrowana wieża i ruchoma platforma umożliwia wykonywanie dodatkowych ćwiczeń. Dołączona mata pozwala na zmianę klasycznego reformera z ruchomą platformą w stabilne łóżko, co zwiększa jego wszechstronność. Allegro 2 z wieżą jest cichy, intuicyjny, bardzo łatwy w obsłudze, a ponadto zapewnia płynną i komfortową pracę.

  Trening w dobrym guście

  System Allegro 2 Reformer z wieżą i matą to nie tylko funkcjonalne, ale również piękne urządzenie. Jego eleganckie wykończenie pasuje do każdego wnętrza. Ramę urządzenia wykonano z anodowanego aluminium oraz elementów z drewna klonowego. Ponadto została poddana malowaniu proszkowemu, co zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale również wytrzymałość.

   

  Rama i praktyczne nóżki

  Rama i praktyczne nóżki

  Regulowana wysokość ramy za pomocą dołączonych nóżek umożliwia dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Dla jeszcze większej wygody na boku ramy znajdują się oznaczenia ułatwiające wybór i odtworzenie położenia poręczy. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest we wbudowaną stałą platformę wykonaną z drewna klonowego, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

   

   

  Funkcjonalna ruchoma platforma

  Funkcjonalna ruchoma platforma

  Ruchomy wózek cechuje się płynnym i cichym ruchem, a dzięki łatwo demontowanym dwupozycyjnym oparciom ramion można go łatwo dostosować do różnych ćwiczeń. Wbudowany zagłówek zapewnia wygodę podczas ćwiczeń, a obicie nie tylko gwarantuje stabilność, ale także ułatwia utrzymanie w czystości. Platforma ma kolor szary (Storm), który pięknie prezentuje się w każdym wnętrzu.

   

  System pięciu sprężyn Signature Springs

  System pięciu sprężyn Signature Springs

  Nowoczesne pierścienie zapewniają bezpieczne i łatwe mocowanie sprężyn, a sam system Signature Springs zapewnia aż 46 stopni oporu, co pozwala na dopasowanie urządzenia do użytkownika na każdym poziomie zaawansowania. Zestaw składa się z:

  • 1 sprężyny żółtej (bardzo lekki opór),
  • 1 niebieskiej (lekki opór),
  • 3 czerwonych (średni opór).

   

  Precyzyjne sprężyny Signature Springs pozwalają na wykonywanie powtarzalnych ruchów z równą siłą. To najdłuższe sprężyny na rynku, dostępne wyłącznie w urządzeniach marki Balanced Body.

   

  Poręcz EasySet

  Nowość! Poręcz EasySet dla doskonałego dopasowania do wzrostu użytkownika

  Poręcz EasySet pozwala na regulację w dwóch pozycjach, co zapewnia idealne dopasowanie do wzrostu każdego użytkownika. Umożliwia również płynne przesuwanie w płaszczyźnie poziomej na całej długości reformera i blokowanie w 9 pozycjach.

  Poręcz można także z łatwością regulować w płaszczyźnie pionowej (4 pozycje) za pomocą jednej ręki lub stóp, dzięki czemu można ją dopasować bez przerywania ćwiczeń! Poręcz EasySet jest w całości pokryta przyjemnym w dotyku, komfortowym dla dłoni i stóp tworzywem. Regulacja poręczy i dostosowanie do wzrostu i budowy ciała użytkownika jest możliwa bez zmiany wysokości reformera - to rozwiązanie jest dostępne wyłącznie w fenomenalnych i nowoczesnych reformerach Balanced Body.

   

  Nowoczesny system linek i pętli SoftTouch

   

  Nowoczesny system linek i pętli SoftTouch

  System linek SoftTouch to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia błyskawiczne i precyzyjne dostosowanie długości linek do użytkownika i wykonywanych ćwiczeń. Dzięki łatwej w użyciu dźwigni umieszczonej za zagłówkiem regulacja linek jest możliwa nawet podczas leżenia na ruchomej platformie. Co więcej, system SoftTouch umożliwia szybką wymianę uchwytów za pomocą pętli mocujących, bez konieczności korzystania z metalowych klipsów. To nowoczesne i wygodne rozwiązanie, które z pewnością zadowoli każdego użytkownika reformera Balanced Body.

   

   

   

  Wieża - dla maksymalnej wygody i bezpieczeństwa

  Wieża - dla maksymalnej wygody i bezpieczeństwa

  Stabilna i bezpieczna konstrukcja z 29 punktami mocowania sprężyn pozwala na wykonywanie ćwiczeń o różnym stopniu trudności. Boczny ruchomy drążek o większej szerokości ułatwia trening użytkownikom o większej posturze, a ponadto wyposażony jest w pas bezpieczeństwa. Do tego drewniany drążek wykonany z najlepszego jakościowo drewna klonowego.

  W wieży zastosowano system 8 sprężyn Signature Springs, który zapewnia skuteczne ćwiczenia rąk i nóg o zróżnicowanym stopniu oporu. W zestawie znajdują się:

  • 4 krótsze sprężyny:
   • żółte (2 szt. – bardzo lekki stopień oporu),
   • niebieskie (2 szt. – lekki stopień oporu).
  • 4 dłuższe:
   • żółte (2 szt. – bardzo lekki stopień oporu),
   • fioletowe (2 szt. – średni stopień oporu).

  Dodatkowo wieża posiada wygodny schowek na nieużywane sprężyny oraz parę pojedynczych pętli, które zwiększają zakres ćwiczeń, jakie można wykonać na reformerze.

   

  Uniwersalna i wygodna mata

  Uniwersalna i wygodna mata

  Mata dla reformera Balanced Body zapewnia łatwą i szybką zmianę zastosowania urządzenia, a także umożliwia wykonywanie dodatkowych ćwiczeń na stabilnym podłożu. Mata jest łatwa do zamontowania i dopasowana do ramy reformera - wystarczy przesunąć ruchomą platformę i umieścić na ramie dodatkową matę. Komfortowe obicie zapewnia stabilność podczas ćwiczeń, a pokrycie wykonane jest z bardzo wytrzymałego winylu, co zapewnia długotrwałość użytkowania. Mata ma kolor szary (Storm).

   

  Reformer Allegro 2 z wieżą i matą 

  • Wysokość: 38 cm (z nóżkami)
  • Wysokość z wieżą: 193 cm (z nóżkami)
  • Długość: 238 cm
  • Szerokość: 65 cm
  • Ruchoma platforma – szerokość: 58,4 cm
  • Ruchoma platforma – długość: 83,8 cm
  • Waga: 84 kg (z nóżkami)

   

  10 lat gwarancji

  Nie musisz martwić się o trwałość i jakość systemu Allegro 2 z wieżą i matą. Producent oferuje limitowaną 10-letnią gwarancję na ramę. Dzięki temu masz pewność, że każdy trening będzie komfortowy i bezpieczny przez długi czas.