Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

BALANCED BODY Allegro 2 Reformer

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 21 400,00 zł brutto
  • szt.
  • Cena netto: 19 722,22 zł 21 300,00 zł

  Nowoczesny, intuicyjny i profesjonalny - Reformer Allegro 2 to odpowiedź marki Balanced Body na zapotrzebowanie komercyjnych studio pilates, umożliwiający kompleksowe i wszechstronne prowadzenie treningu.

  Stworzony do profesjonalnych treningów

  Jeśli szukasz nowoczesnego i wyjątkowo łatwego w obsłudze reformera, który będzie doskonałym narzędziem w Twoim domowym studio pilates, w gabinecie rehabilitacyjnym lub w studio treningowym, to Allegro 2 Reformer jest idealnym wyborem. Został stworzony z zachowaniem najwyższych standardów jakości - ten wyjątkowy model to tysiące godzin poświęconych na projektowanie i testowanie, skupione wokół potrzeb i wskazówek instruktorów pilates.

  Innowacyjne rozwiązania

  Allegro 2 Reformer jest nie tylko wszechstronny i kompleksowy, ale również bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Wyposażony w innowacyjne rozwiązania, takie jak poręcz EasySet Footbar oraz system linek SoftTouch, Reformer Allegro 2 pozwala na wykonywanie płynnych i efektywnych treningów otwierając przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości ćwiczeń.

   

  Łatwy transport i przechowywanieŁatwe i szybkie przemieszczenie oraz wygodne przechowywanie

  Dzięki możliwości przechowywania Reformera Allegro 2 w pozycji pionowej lub ułożeniu jednego na drugim, nawet w przypadku niewielkiej powierzchni, przestrzeń nie będzie już problemem. Opcjonalny zestaw kół ułatwia przemieszczanie urządzenia między pomieszczeniami. Dzięki temu urządzenie będzie zawsze tam, gdzie będzie potrzebne, bez potrzeby męczącego przenoszenia.

  W przypadku przechowywania w pozycji pionowej niezbędne jest stosowanie opcjonalnych kółek. Gdy chcesz przechowywać reformery (w wersji bez nóżek) ułożone poziomo na sobie, konieczny jest demontaż pionowych elementów utrzymujących linki oraz oparć ramion. To ważne, aby przechować sprzęt zgodnie z zaleceniami producenta, dzięki temu będziesz cieszyć się długoletnią i niezawodną pracą Reformera Allegro 2.

   

  Stabilność i elegancja, czyli nowoczesna rama i nóżkiStabilność i elegancja, czyli nowoczesna rama i nóżki

  Eleganckie i trwałe wykończenie to jedna z wyróżniających cech Allegro 2 Reformer. Dzięki precyzyjnemu malowaniu proszkowemu, zastosowaniu anodowanego aluminium oraz elementów wykonanych z drewna klonowego, urządzenie prezentuje się nie tylko nowocześnie, ale i stylowo.

  Oznaczenia na boku ramy ułatwiają wybór i odtworzenie położenia poręczy, a wbudowana stała platforma z drewna klonowego zapewnia stabilność i trwałość urządzenia. Pionowe elementy utrzymujące linki są łatwo demontowalne, co ułatwia przechowywanie reformerów w wersji bez nóżek ułożonych na sobie. Reformer Allegro 2 to urządzenie wytrzymałe, stabilne i eleganckie, które z pewnością zachwyci każdego użytkownika.

  Reformer standardowo dostępny jest w wersji bez nóżek i ma wysokość 23 cm, ale dzięki opcjonalnym nogom można uzyskać klasyczną wysokość 38 cm (są dostępne tutaj).

   

  Innowacyjna ruchoma platforma

  Innowacyjna ruchoma platforma

  Ruchoma platforma pozwala na jeszcze bardziej wszechstronne i efektywne ćwiczenia. Wyposażona w zintegrowany zagłówek zapewnia wygodne ćwiczenia dla szyi i karku. Dzięki płynnej i cichej pracy platformy, ruchy wykonywane na niej są jeszcze bardziej komfortowe i przyjemne. Dwupozycyjne, łatwo demontowane oparcia ramion umożliwiają przeprowadzenie szerokiej gamy ćwiczeń, a komfortowe obicie platformy zapewnia stabilność podczas treningu. Co więcej, platforma jest łatwa w utrzymaniu w czystości, a jej elegancki kolor Storm (burza) sprawia, że urządzenie prezentuje się niezwykle atrakcyjnie w każdym pomieszczeniu.

   

   

  Doskonałe mocowanie sprężyn dla jeszcze bezpieczniejszych treningów

  Doskonałe mocowanie sprężyn dla jeszcze bezpieczniejszych treningów

  Precyzyjny system 5 sprężyn Signature Springs pozwala dostosować trening z użyciem aż 46 stopni oporu, dzięki czemu dużo łatwiej dobrać odpowiednie ustawienia do poziomu zaawansowania konkretnego użytkownika.

  W zestawie znajdują się sprężyny:

  • żółta (1 szt. - bardzo lekki stopień oporu),
  • niebieska (1 szt. - lekki stopień oporu),
  • czerwone (3 szt. - średni stopień oporu).

   

  Signature Springs pozwalają na powtarzalność ruchów z dokładnością wymagającą zastosowania tej samej siły. W Reformerze Allegro 2 wykorzystano najdłuższe dostępne sprężyny, wykonane z wytrzymałej niklowanej stali węglowej, oferowane wyłącznie przez Balanced Body. A specjalne pierścienie do mocowania sprężyn sprawiają, że każda sesja treningowa jest jeszcze bezpieczniejsza i wydajniejsza. 

   

  poręcz EasySet i system linek SoftTouch

  Innowacyjna poręcz EasySet 

  Doskonałe dopasowanie do wzrostu każdego użytkownika jest teraz możliwe dzięki poręczy EasySet - regulowanej w dwóch pozycjach. Umożliwia ona płynne przesuwanie w płaszczyźnie poziomej na całej długości reformera i blokowanie jej w 9 pozycjach. Co więcej, dzięki regulacji w płaszczyźnie pionowej (4 pozycje) poręcz może być regulowana jedną ręką lub stopą, wystarczy ją unieść i przesunąć do następnego położenia.

  Nie trzeba zmieniać wysokości reformera, by wyregulować i dostosować poręcz do budowy ciała i wzrostu użytkownika - to rozwiązanie dostępne wyłącznie w urządzeniach Balanced Body!

  Ponadto poręcz EasySet jest w całości pokryta przyjemnym w dotyku, komfortowym dla dłoni i stóp tworzywem.

   

  poręcz EasySet i system linek SoftTouch

  System linek i pętli SoftTouch

  System linek SoftTouch umożliwia błyskawiczne i precyzyjne dostosowanie ich długości do użytkowników i wykonywanych ćwiczeń. Regulacja linek jest możliwa za pomocą praktycznej dźwigni, umieszczonej za zagłówkiem, co pozwala na łatwą zmianę ustawień nawet podczas leżenia na ruchomej platformie.

  System umożliwia też szybką wymianę uchwytów za pomocą pętli mocujących, bez konieczności korzystania z metalowych klipsów. Dzięki temu użytkownik może swobodnie i precyzyjnie dostosować reformer do siebie, bez przerywania treningu i bez konieczności długiej konfiguracji ustawień.

   

  Reformer Allegro 2 - wymiary i waga

  Allegro 2 Reformer (bez nóżek - możliwość dokupienia tutaj)

  • Wysokość: 23 cm
  • Długość: 238 cm
  • Szerokość: 65 cm
  • Ruchoma platforma – szerokość: 58,4 cm
  • Ruchoma platforma – długość: 83,8 cm
  • Poręcz – szerokość: 79 cm
  • Waga: 64 kg

   

  10 lat gwarancji

  Producent oferuje ograniczoną 10-letnią gwarancję na ramę i poręcz Reformera Allegro 2. Nie zwlekaj - dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy już docenili jego wyjątkowe możliwości i doskonałą jakość.