Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

BALANCED BODY Combo Chair

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 9 512,20 zł 11 700,00 zł
  • Niedostępny

  Krzesło Combo marki Balanced Body zaprojektowane na bazie krzesła Wunda. Combo Chair rozciąga i wzmacnia grupy mięśni, do których trudno jest dotrzeć za pomocą tradycyjnych technik i maszyn.

  Wszechstronne krzesło Pilates – Combo Chair

  Najbardziej wszechstronne i innowacyjne krzesło do pilatesu. Z Combo Chair wzmocnisz mięśnie, o których istnieniu dotychczas nie wiedziałeś. Niewielkich rozmiarów produkt sprawdza się w warunkach domowych, ale przede wszystkim stanowi doskonałe uzupełnienie profesjonalnego studia pilates. Wysokość krzesła jest dostosowana do Trapeze Table, w połączeniu, z którym możemy stworzyć idealny zestaw treningowy. Tym samym zyskujemy dodatkową powierzchnię i rozszerzone możliwości ćwiczeń. Krzesło wyposażone jest w kółka transportowe, dzięki czemu z łatwością i bez wysiłku można je przestawiać. Wybierz oryginalny produkt z ograniczoną 10-letnią gwarancją producenta.

  Innowacyjna konstrukcja

  Konstrukcja krzesła Combo nawiązuje do tradycyjnego krzesła Wunda Josepha Pilatesa, łącząc ją z innowacyjnymi rozwiązaniami takimi jak wyściełany, dzielony pedał. Ten niepozorny element zaprojektowany przez Brenta Andersona umożliwia ćwiczenia wykorzystujące ruch obrotowy i posuwisto-zwrotny kończyn. Każdy pedał posiada dwie sprężyny, o lekkim i dużym stopniu oporu, dzięki czemu zapewnia najszerszy zakres oporu na rynku do 50 kg. W przypadku tradycyjnych ćwiczeń z jednym pedałem należy użyć dołączonego do krzesła drążka.

   

   

  Rama

  Urządzenie posiada stabilną i wytrzymałą ramę, która wykonana jest z laminatu drewna klonowego. Siedzisko dla większego komfortu pokryte jest wytrzymałą, winylową tapicerką w czarnym kolorze. Mobilność zapewniają umieszczone na tylnej ścianie kółka. Wysokość ramy dostosowana jest do wysokości łóżek do pilatesu, takich jak Trapeze Table (Cadillac).

   

   

   

   

   

  Uchwyty

  Krzesło Combo posiada ciężkie, okrągłe uchwyty rurowe, które zapewniają większą wytrzymałość i stabilność. Uchwyty mają możliwość regulacji wysokości w obrębie kilku pozycji i blokowania wybranej za pomocą pokrętła. Pomimo solidnej konstrukcji mocowanie uchwytów do krzesła jest łatwe. Dla większego komfortu rączki o ergonomicznym kształcie pokryte są obiciem.

   

   

   

   

  Sprężyny

  W urządzeniu zastosowano nowatorski system oporu Cactus 2.0, który wydłuża żywotność sprężyn. Dodatkowo wycisza ich pracę i zapewnia szybką, wydajną i przede wszystkim bezpieczną regulację sprężyn. Krzesło posiada pięć pozycji mocowania sprężyn, cztery z tyłu i jedna z przodu. Cztery sprężyny Signature Springs zamocowane są do podnóżka. Odpowiednio po dwie na każdy pedał: biała – o lekkim stopniu oporu i czarna – o dużym stopniu oporu. Tym samym  możemy dopasować sprężyny do poziomu trudności ćwiczeń.

   

   

   

   

  Combo Chair – wymiary i waga

  • Wysokość: 65 cm
  • Długość: 72 cm
  • Szerokość: 70 cm
  • Waga: 41 kg
  • Maksymalne obciążenie: 159 kg
  • Maksymalne obciążenie uchwytów: 91 kg
  •  

  10 lat gwarancji

  Producent oferuje ograniczoną 10-letnią gwarancję. Wybierz oryginalny produkt Balance Body i wykorzystaj jego wszechstronne możliwości w zakresie ćwiczeń pilatesu.