Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

BALANCED BODY Contrology Ladder Barrel

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 10 813,01 zł 13 300,00 zł
  • Niedostępny

  Odkryj współczesną wersję wiernie odwzorowanej beczki z drabinką autorstwa samego Josepha Pilatesa. Klasyczna beczka to stabilne,łatwe w regulacji i ergonomiczne urządzenie, które zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Z pewnością sprosta oczekiwaniom każdego miłośnika klasycznego pilatesu.

  Rozciąganie i wzmacnianie ciała z Contrology Ladder Barrel

   

  Contrology Ladder Barrel to wierna rekonstrukcja oryginalnej beczki Josepha Pilatesa, zachowująca wszystkie proporcje i precyzyjnie odwzorowująca jej konstrukcję. Dzięki temu zapewnia doskonałą stabilność, maksymalne bezpieczeństwo podczas treningu i łatwą regulację. Z założenia służy do zwiększenia siły, wzmocnienia mięśni i elastyczności ciała. Jednak w szczególności stanowi niesamowite narzędzie do rozciągania mięśni grzbietu kręgosłupa, co gwarantuje jeszcze lepsze efekty treningu.

   

   

  Wzmocniona tapicerowana rama

   

  Contrology Ladder Barrel to wyprofilowana, tapicerowana winylową tkaniną rama w kształcie beczki wykonana z trwałego drewna klonowego i elementów pokrytych laminatem klonowym. Oprócz niej, najistotniejszym elementem jest drewniana drabinka. A to wszystko wykończone z dbałością o każdy szczegół, co tworzy nie tylko doskonały sprzęt, ale świetnie prezentujący się element wyposażenia studia czy domowej siłowni.

   

   

   

   

   

  Łatwa regulacja

   

  Odległość drabinki od beczki możesz w łatwy sposób dopasować do swoich wymagań. W tym celu skorzystaj z wbudowanego pedału nożnego - nie musisz nawet przerywać treningu! Umożliwia on szybkie ustawienie drabinki w jednej z trzech oznaczonych na szynach pozycji, dzięki czemu z beczki może korzystać wiele osób, dostosowując ją do swoich preferencji.

   

   

   

   

  Trwała i gęsta pianka dla jeszcze większego komfortu

   

  Aby ćwiczenia na beczce były jeszcze przyjemniejsze, siedzisko zostało wyścielone gęstą pianką tapicerską. Dzięki temu zyskujesz maksymalne wsparcie i stabilność podczas ćwiczeń, a także zwiększony komfort użytkowania urządzenia - niezależnie od wykonywanej pozycji. Co ważne - pianka jest tak trwała i sprężysta, że pozwala na długoletnie użytkowanie bez utraty swoich właściwości.

   

   

   

   

  Contrology Ladder Barrel - wymiary i waga

  • Wysokość drabiny: 98 cm
  • Wysokość beczki: 89 cm
  • Długość: 117 cm
  • Szerokość podstawy: 57 cm
  • Szerokość całkowita: 85 cm
  • Waga: 38,6 kg

  Dekada gwarancji!

  Jakość to drugie imię Balanced Body, dlatego beczka Contrology Ladder Barrel została objęta aż 10-letnią ograniczoną gwarancją.