Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

BALANCED BODY Contrology Wunda Chair

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 5 609,76 zł 6 900,00 zł
  • Niedostępny

  Contrology Wunda Chair to wierne odwzorowanie oryginalnej konstrukcji Josepha Pilatesa. Ten kompaktowy sprzęt umożliwia prowadzenie kompleksowego treningu siły i wytrzymałości całego ciała, nawet na mocno ograniczonej przestrzeni.

  Replika idealna - ćwicz jak Pilates!

  Wunda Chair w wersji klasycznej to wierne odwzorowanie krzeseł, jakie projektował i wykonał sam Joseph Pilates. Godziny pracy ekipy Balanced Body zaowocowały stworzeniem niemal identycznej geometrii i oporu, jakie reprezentowało oryginalne Wunda Chair. Sprawdza się idealnie jako sprzęt do budowy wytrzymałości całego ciała. Z powodzeniem mogą z niego korzystać sportowcy, jak i mniej zaawansowani użytkownicy.

   

  Tak wiele możliwości, a tak mało miejsca!

  Krzesło Wunda to bardzo filigranowe rozwiązanie, które swoją wielkością i designem wpisze się w każde pomieszczenie. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć go w swoim studio, czy w mieszkaniu, nie musisz obawiać się o przestrzeń.

   

  Elegancja i wytrzymałość w jednym

   

  Tak nowoczesne, a tak bardzo klasyczne - Contrology Wunda Chair łączy w sobie niezawodność i ponadczasowy design. Wytrzymała rama z trwałej płyty stolarskiej, wykończona laminatem z drewna topoli, zapewnia nie tylko solidność, ale także elegancję. Dodatkowo, wyściełane cienką pianką siedzisko sprawia, że feedback z ciała podczas ćwiczeń staje się bardziej wyraźny, co przekłada się na precyzyjność i efektywność treningu. Całość uzupełnia elegancki, czarny kolor tapicerki, nadając krzesłu wyjątkowego charakteru.

   

   

   

   

  Wyściełany i antypoślizgowy podnóżek

   

  Innowacyjny pedal krzesła treningowego Contrology Wunda Chair to połączenie klasycznego rozmiaru i kształtu z niezwykłą lekkością i wytrzymałością. Jedyny w swoim rodzaju, "grzybkowaty" kształt pedała otwiera przed użytkownikami nowe możliwości treningowe, pozwalając m.in. owinąć palce wokół nakładki, co zapewnia efektywniejsze wykonywanie ćwiczeń. Pokryty antypoślizgowym materiałem podnóżek jest bezpieczny i komfortowy. Zdecydowanie przewyższa jakością większość standardowych pedalów stosowanych w innych krzesłach treningowych umożliwiając efektywniejsze wykonywanie ćwiczeń.

   

   

   

   

  Ponadczasowe sprężyny

   

  Spiralne mocowanie sprężyn to nowatorskie rozwiązanie, które ułatwia ich szybkie mocowanie i ściąganie. Klasyczne sprężyny o jednym stopniu oporu, takie jak w oryginalnym krześle zaprojektowanym przez Pilatesa, pozwalają doświadczyć sposobu treningów z czasów samego Mistrza. Dzięki 3 pozycjom mocowania sprężyn, każdy trening można dostosować do własnych potrzeb. Dodatkowo, ich rustykalny wygląd i dźwięk, jaki wydają podczas pracy na krześle, dosłownie przenoszą Cię w ten magiczny świat Pilatesa, łącząc tradycję z nowoczesnością.

   

   

   

  Contrology Wunda Chair - wymiary i waga

  • Wysokość: 59 cm
  • Długość: 76 cm
  • Szerokość: 54 cm
  • Waga: 22,2 kg

  10 lat gwarancji!

  Na sprzęt Contrology Wunda Chair producent oferuje aż 10 lat ograniczonej gwarancji. Dzięki temu masz pewność, że urządzenie, które wybierasz, to rozwiązanie na długie lata solidnych treningów.