Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

BALANCED BODY EXO Chair

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 8 100,00 zł brutto
  • szt.
  • Cena netto: 6 585,37 zł 8 100,00 zł

  Kompaktowe krzesło Balanced Body do treningu pilates. Exo Chair to produkt idealny do zajęć indywidualnych oraz grupowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Produkt posiada dzielony pedał, który w zależności od potrzeb można przekształcić w pojedynczy.

  Kompaktowe krzesło Pilates – Exo Chair

  Niewielkich rozmiarów krzesło do pilatesu Balanced Body to jedno z najbardziej funkcjonalnych krzeseł dostępnych na rynku. Exo Chair jest idealne zarówno do wymagających treningów cardio, jak i dla początkujących użytkowników. Urządzenie sprawdza się zarówno na zajęciach grupowych, jak i treningach personalnych. Jest polecane także do zastosowania w warunkach domowych. Krzesło Exo ma wytrzymałą i lekką ramę, która ułatwia przenoszenie, ustawianie sprzętu do zajęć oraz przechowywanie. Z krzesłem Balanced Body można rozbudować plan treningu, wprowadzić wiele nowych ćwiczeń takich jak opcjonalny system treningu oporowego.

   

  Innowacyjny system mocowania sprężyn

  W urządzeniu wykorzystano opatentowany system mocowania sprężyn -  Cactus, który zapewnia prostą, szybką i przede wszystkim bezpieczną regulację. Dwie czarne sprężyny o dużym stopniu oporu Signature Springs zamocowane są do podnóżka, po jednej na każdy pedał. W sytuacji, kiedy podnóżek jest wykorzystywany jako jeden pedał, istnieje możliwość regulacji aż ośmiu stopni oporu, co oznacza o 28% większy opór aniżeli w przypadku innych krzeseł dostępnych na rynku. Użytkownik ma możliwość regulacji oporu w ramach 20 kombinacji.

   

   

   

  Podnóżek

   

  Exo Chair z dzielonym pedałem oferuje wiele możliwości treningowych, z łatwością można je przekształcić w krzesło z pojedynczym pedałem. Zmiana funkcjonalności odbywa się za pomocą dołączonego drążka. Dla większej wygody podnóżek wykonany jest z miękkiego, antypoślizgowego materiału.

   

   

   

   

   

  Konstrukcja krzesła do pilatesu

   

  Krzesło Exo Chair jest jednocześnie lekkie i stabilne. Nie wymaga montażu. Z łatwością można je przenosić oraz przechowywać jedno na drugim. Rama pokryta jest laminatem z drewna klonowego. Komfortowe siedzisko o wymiarach 60 x 41 cm pokryte jest wytrzymałą, czarną tapicerką winylową. Funkcjonalność urządzenia można wzbogacić poprzez dodanie zestawu oporowego Resistant Kit.

   

   

   

   

  Exo Chair – wymiary i waga

  • Wysokość: 62 cm
  • Długość: 75 cm
  • Szerokość: 60 cm
  • Waga: 16,3 kg
  • Maksymalne obciążenie: 118 kg

  5 lat gwarancji

  Producent oferuje ograniczoną 5-letnią gwarancję. Wybierz profesjonalny sprzęt od Balanced Body, korzystaj z jego możliwości treningowych każdego dnia.