Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

BALANCED BODY Flex Ring Toner - obręcz oporowa do pilatesu 38 cm

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h

  • szt.
  • Cena netto: 215,45 zł 265,00 zł

  Przejdź na nowy poziom efektywności razem z Flex Ring Toner - nowoczesną wersją znanego i lubianego Magic Circle projektu Josepha Pilatesa. Jest wygodny i bezpieczny w użyciu, a także odporny na rdzę i korozję, co zapewnia długotrwałą wydajność.

  Twój klucz do zdrowszego i bardziej wytrzymałego ciała

  Flex Ring Toner, czyli kompaktowa obręcz do pilatesu o średnicy 38 cm to prawdziwe dzieło sztuki, które dzięki systematycznym treningom przywraca równowagę i elastyczność ciała. Poprawia także napięcie mięśni i ogólną koordynację ruchową.

  Miękka powłoka z antypoślizgowej gumy

  Dzięki miękkiej, antypoślizgowej gumowej powłoce, masz pewność, że Twój trening będzie nie tylko efektywny, ale także bezpieczny. Nie musisz się też martwić o ostre krawędzie, korozję czy rdzę. Smukła konstrukcja i ergonomiczne uchwyty sprawiają, że Ring jest wygodny w użytkowaniu i pozwala na lepsze dopasowanie do większości typów budowy ciała.

  Nowoczesna forma bliska tradycji

  Konstrukcja Flex Ring Toner, oparta na koncepcjach Josepha Pilatesa, stworzona jest ze stali sprężynowej charakteryzującej się sprężystością oraz wysoką wytrzymałością. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybciej wyrzeźbisz ciało i wzmocnisz mięśnie. Pomoże Ci też poprawić siłę i elastyczność ciała, szczególnie w obszarach problematycznych, takich jak wewnętrzna i zewnętrzna strona ud, mięśnie dna miednicy, klatka piersiowa czy ramiona.

  Zabierz go ze sobą… wszędzie!

  Z Flex Ring Toner możesz trenować gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu łatwo zmieści się w Twojej torbie treningowej. To doskonałe wyzwanie dla mięśni, o obciążeniu wynoszącym niecałe 1,5 kg.

  Jeśli marzy Ci się zgrabniejsze ciało i treningi w większej harmonii, to Flex Ring Toner jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Daj sobie szansę na lepsze samopoczucie i pięknie wyrzeźbioną sylwetkę. Zamów teraz i rozpocznij swoją podróż do zdrowszego życia już dziś!

   

  Flex Ring Toner - wymiary i waga

  Średnica: 38 cm

  Waga: ok 1,5 kg