Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

Balanced Body Metro IQ Reformer

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 10 650,41 zł 13 100,00 zł
  • Niedostępny

  Składany reformer Balanced Body z opatentowaną, teleskopową ramą do użytku domowego. Elegancki design i profesjonalna funkcjonalność maszyny do treningu pilates.

  Profesjonalna maszyna do użytku domowego – Metro IQ Reformer

   

  Reformer stworzony z myślą o domowym zastosowaniu. Innowacyjne urządzenie posiada typowe profesjonalne funkcje treningowe, a jednocześnie jest łatwe w przechowywaniu. To jedyny reformer, który można złożyć i z powodzeniem trzymać pod łóżkiem (w wersji Wheelbarrow Wheels) lub pionowo w szafie (w wersji Library Wheels), w zależności od modelu. Nie bez znaczenia jest nowoczesny design, który wpisuje się w wystrój każdego wnętrza.

  Trening na Metro IQ Reformerze to sama przyjemność dla naszego ciała i umysłu. Tego rodzaju ćwiczenia pozytywnie wpływają na pracę całego organizmu, zwiększają elastyczność, siłę oraz ograniczają ewentualne kontuzje. Produkt posiada teleskopową ramę oraz charakterystyczne dla reformerów Balanced Body sprężyny Signature Springs, oraz linki SoftTouch do szybkiej i bezpiecznej regulacji.

  Metro IQ Reformer posiada limitowaną 2-letnią gwarancję producenta dla niekomercyjnych użytkowników.

   

  Składana konstrukcja

  Składana konstrukcja

  Jedyny reformer z możliwością składania, poprzez zmniejszenie teleskopowej ramy. Idealny do przechowywania w pozycji pionowej oraz poziomej wraz z zastosowaniem odpowiednich kół transportowych (wysuwanie i wsuwanie pod łóżko przy wersji Wheelbarrow Wheels lub przesuwanie i przechowywanie w pozycji stojącej przy wersji Library Wheels), które ułatwiają przemieszczanie sprzętu. Dla większej wygody producent zaprojektował specjalny uchwyt, z którego pomocą podnoszenie i transport jest łatwiejszy.

   

   

   

  Rama Metro IQ Reformer

  Rama

  Minimalistyczna w wyglądzie rama wykonana jest z anodowanego aluminium, które cechuje się wyjątkową trwałością i odpornością na korozje i uszkodzenia. Wbudowana na stałe platforma do stóp pokryta jest dla lepszej przyczepności antypoślizgowym tworzywem. Innowacyjna teleskopowa rama umożliwia zmianę długości reformera aż o jeden metr, co jest niezwykle istotne podczas przechowywania.

   

   

   

  Ruchoma platforma

  Ruchoma platforma

  Dla większego komfortu platforma obita jest łatwym w utrzymaniu czystości winylem w kolorze czarnym. Ten rodzaj tkaniny i pianka dużej gęstości dodatkowo zapewniają stabilność podczas treningu. Mimo składanej ramy ruch platformy jest niezwykle płynny i bezgłośny, odpowiadają za to specjalne prowadnice oraz system 8-kołowy znany z profesjonalnych reformerów Balanced Body. Dwupozycyjne oparcia ramion można demontować i schować pod wózkiem. Natomiast zagłówek wspierający szyję ustawiamy w zależności od potrzeb w trzech pozycjach. Długość linek praz pętli dostosowuje się indywidualnie do użytkowników oraz rodzajów ćwiczeń.

   

  SprężynySprężyny

  Innowacyjny system 5 sprężyn Signature Springs Balanced Body, który oferuje 46 opcji oporu. Niezwykle precyzyjne sprężyny umożliwiają powtarzanie ruchów z użyciem tej samej siły. Zestaw obejmuje sprężyny żółte z bardzo lekkim stopniem oporu (1szt.), sprężyny niebieskie z lekkim stopniem oporu (1szt.) oraz sprężyny czerwone o średnim stopniu oporu (3 szt.).

   

   

   

   

  Poręcz

  Poręcz

  Możliwość regulacji poręczy w czterech pozycjach (w zakresie 23 cm) w zależności od wzrostu użytkownika. Blokowanie wybranej pozycji za pomocą śrub. Poręcz pokryta jest miłym w dotyku, antypoślizgowym tworzywem.

   

   

   

   

  Produkt dostępny jest w dwóch wariantach:

  1. Metro IQ Reformer Wheelbarrow Wheels – z możliwością przechowywania w pozycji poziomej (np. pod łóżkiem)
  2. Metro IQ Reformer Library Wheels – z możliwością przechowywania w pozycji pionowej (np. w szafie)

  Metro IQ Reformer – wymiary i waga

  • Długość: 249 lub 157 cm (po złożeniu)
  • Szerokość: 58,4 cm
  • Wysokość ramy: 23 cm
  • Platforma - szerokość: 58,4 cm
  • Platforma (bez zagłówka) - długość: 77,5 cm
  • Waga: 39 kg
  • Maksymalne obciążenie: 159 kg

  2 lata gwarancji

  Producent oferuje limitowaną 2-letnią gwarancję dla użytkowników niekomercyjnych. Wybierz urządzenie z funkcjonalnością profesjonalnego reformera do swojego domu.