Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

Balanced Body Reformer Trapeze Combination

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 45 200,00 zł brutto
  • szt.
  • Cena netto: 40 925,93 zł 44 200,00 zł

  Kompleksowa maszyna do ćwiczeń pilates oraz rehabilitacji medycznej. Sprzęt jest połączeniem Studio Reformer z Cadillakiem, co umożliwia uzyskanie maksymalnych możliwości treningowych i funkcjonalności, zajmując powierzchnię pojedynczej maszyny.

  Maksymalna funkcjonalność na minimalnej powierzchni – Reformer Trapeze Combination

   

  Reformer Trapeze Combination łączy w sobie to, co najlepsze w popularnym Balanced Body Studio Reformer i Trapeze Table. Idealna maszyna do miejsc o ograniczonej powierzchni. Proponowany zestaw umożliwia trening na samym reformerze z ruchomą platformą, na reformerze z trapezem, bądź na macie z użyciem trapezu.  

  Reformer Trapeze Combination jest polecany do kompleksowego treningu pilates, doskonale sprawdza się także podczas rehabilitacji i fizjoterapii. Nieograniczone możliwości treningowe zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Począwszy od pracy nad urazami, wydolnością organizmu, po wymagające wprawy ćwiczenia akrobatyczne.

  Rama maszyny wykonana jest z twardego, wytrzymałego drewna. Konstrukcja trapezu ze stali nierdzewnej jest odporna na wszelkiego rodzaju odbarwienia i korozję, umożliwia stabilną i bezpieczną pracę z maszyną. Nie brakuje tu charakterystycznych dla Balanced Body innowacyjnych rozwiązań, takich jak ruchoma platforma z 8-kołowym systemem jazdy czy popularne sprężyny Signature Springs.

  Reformer Trapeze Combination objęty jest dożywotnią gwarancją producenta.

   

  Rama

   

  Rama

  Wykonana z drewna klonowego Strata rock Maple rama o wysokości 61 cm ma wbudowaną stałą platformę dla stóp o wymiarach 69 x 11 cm, która jest pokryta antypoślizgowym tworzywem. Deski o szerokości 17,7 cm szlifowane ręcznie mają satynowe wykończenie. Zastosowane elementy mocujące wykonane są z anodowanego aluminium. Opcjonalne otwory umożliwiają zamocowanie podgłówka. Regulowane metalowe słupki trzymające linki mają możliwość czterech ustawień linek od 5 do 33 cm w stosunku do ramy. Długość linek jest regulowana, ruchome bloczki zapewniają pracę linek pod dowolnym kątem.

   

   

  Cicha i wygodna ruchoma platforma

  Ruchoma platforma

  Płynną i bezgłośną pracę ruchomej platformy zapewnia jednoczęściowa szyna oraz innowacyjny system ośmiu kół. Platforma posiada wygodne w użyciu obicie z pianki i trwałego winylu w czarnym kolorze. Demontowane, dwupozycyjne oparcia ramion TwistLock umożliwiają sprawne dopasowanie dla osób o węższych lub szerszych ramionach. Dla pełnej wygody i bezpieczeństwa producent zastosował także 3-pozycyjny zagłówek wspierający szyję.

   

   

   

   

  Trapez

  Wykonana ze stali nierdzewnej stabilna rama mocowana jest do reformera w ośmiu miejscach. Ruchomy boczny drążek wykonany z anodowanego aluminium, posiada pas bezpieczeństwa, który można ustawić w trzech pozycjach. Przesuwanie i blokowanie położenia drążków, zarówno w pionie, jak i poziomie odbywa się za pomocą śrub motylkowych, dzięki czemu można mocować sprężyny w dowolnym miejscu. System przesuwania bocznego drążka umożliwia samodzielną zmianę jego położenia w prosty i cichy sposób bez zmiany rytmu treningu. W zestawie dostępny jest także drewniany drążek o długości 58 cm z drewna klonowego, wyściełany drążek z bawełnianą pętlą oraz jedna para pętli z wełny owczej. Zróżnicowane stopnie oporu zapewnia system sprężyn Signature Springs, który obejmuje sprężyny żółte o bardzo lekkim stopniu oporu (2szt.), sprężyny niebieskie o lekkim stopniu oporu (2 szt.), czerwone o średnim stopniu oporu (2szt.) oraz cztery dłuższe sprężyny żółte (2szt. bardzo lekki stopień oporu) i fioletowe (2szt. średni stopień oporu).

   

  Reformer Trapeze Combination

  Mata

  Podwójna mata dopasowana do długości całego reformera, jest łatwa i szybka w montażu. Stanowi stabilne i komfortowe podłoże do treningu. Jest wykonana z wytrzymałego winylu w czarnym kolorze. Mocowana jest na ramie nad platformą, konieczny jest jedynie demontaż oparć ramion i złożenie słupków, które podtrzymują linki i podnóżek. Mata może być także używana na podłodze, posiada antypoślizgowe podkładki, które zapobiegają przemieszczaniu się podczas wykonywania ćwiczeń. Wyróżnia ją szersza aż o 8 cm powierzchnia w stosunku do mat w standardowych Cadillakach.

   

   

  Sprężyny

  Innowacyjny system pięciu sprężyn Signature Springs umożliwiają aż 46 stopniu oporu. Opatentowane, najdłuższe na rynku sprężyny Balanced Body są testowane pod kątem wytrzymałości i trwałości. W zestawie znajdują się sprężyny o różnym stopniu oporu: niebieska (lekki stopień – 1 sztuka), czerwona (średni stopień – 3 sztuki) oraz zielona (duży stopień – 1 sztuka).

   

  Poręcz i system mocowania sprężyn

  Revo Adjustment System (Revo Footbar / Revo Springbar)

   

  System regulacji poręczy i sprężyn Revo – największa elastyczność ustawień. Ergonomiczna postawa ciała dla użytkowników niezależnie od ich budowy i rodzaju ćwiczeń.

  • Poręcz Revo Footbar z obiciem z antypoślizgowego materiału o średnicy 6,3 cm. Cztery pozycje ustawień.
  • System mocowania sprężyn Revo Springbar – zintegrowany z ruchomą platformą. Pięć pozycji ustawień (regulacja odległości między platformą o poręczą o ponad 30 cm).

   

  Wyposażenie dodatkowe

  Zestaw obejmuje:

  • Standard Sitting Box – skrzynia pokryta cienką pianką o dużej gęstości (74 x 41x x29 cm)
  • 1 para pojedynczych bawełnianych pętli
  • 1 pas utrzymujący stopy (footstrap)
  • 1 para uchwytów neoprenowych
  • 1 para pętli z wełny owczej
  • 1 para długich pasków bawełnianych (do pętli z wełny owczej)
  • 1 para regulowanych mankietów na uda
  • 1 para regulowanych mankietów na kostki
  • 1 bawełniany pas na brzuch

  Reformer Trapeze Combination – wymiary i waga

  • Wysokość: 61 cm
  • Wysokość z trapezem: 217 cm
  • Długość: 236 cm
  • Szerokość stołu: 67 cm
  • Szerokość całkowita: 78 cm
  • Waga: 113 kg
  • Maksymalne obciążenie: 159 kg
  • Maksymalne obciążenie trapezu: 118 kg

  Gwarancja

  Producent oferuje ograniczoną dożywotnią gwarancję na ramę reformera. Wybierz profesjonalny sprzęt Balanced Body do treningu pilates.