Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

BALANCED BODY Rialto Standing Platform Extender - platforma do reformera Rialto

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 890,24 zł 1 095,00 zł
  • Niedostępny

  Zwiększ powierzchnię stałej platformy Rialto Reformer i zyskaj zupełnie nową funkcjonalność! Poprzez przedłużenie platformy podwoisz zarówno jej szerokość, jak i głębokość - w porównaniu do standardowej wbudowanej platformy. To otwiera zupełnie nowe możliwości ćwiczeń, które całkowicie odmienią Twoje doświadczenie treningowe.

  Jeden niewielki element, a wielkie możliwości treningowe

  Rialto Standing Platform Extender to niewielki, ale mocno przemyślany element przeznaczony dla reformera Rialto. Można go określić “wsuwanym przedłużeniem” stałej platformy do stania. Dzięki zwiększonej powierzchni w kilka sekund rozszerzysz możliwości ćwiczeń - i to w każdej pozycji: leżącej, stojącej i klęczącej. Poszerzona platforma otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości treningowe i sprawia, że reformer staje się bardziej funkcjonalny i wygodny - szczególnie dla osób, które mają większe stopy.

   

  Antypoślizgowa powierzchnia zwiększa bezpieczeństwo

  Platforma Standing Platform Exteder posiada antypoślizgową powierzchnię, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Tak zabezpieczona platforma pozwala na pełne podparcie przedramion w pozycji deski oraz w klęku i umożliwia bezpieczne wykonywanie ćwiczeń wzmacniających nogi, w tym przysiady i wypady.

   

  Podkładka w zestawie

  Aby praca z rozszerzoną platformą była jeszcze przyjemniejsza, do zestawu dołączamy specjalnie zaprojektowany czarny pad, który pokrywa całą powierzchnię Standing Platform i Standing Platform Extender. Dodatkowo nieco podnosi powierzchnię, co pozwala na dopasowanie jej do wysokości wózka Reformera Rialto.

   

  Masz Jumboarda? Zyskasz jeszcze więcej!

  Razem z Rialto Standing Platform Extender możesz używać także Jumpboarda. Świetnie się uzupełniają, co pozwala wykorzystać ich możliwości m.in. podczas ćwiczeń na siedząco, w których Jumpboard służy do podparcia pleców. Jeśli jeszcze nie masz Jumboarda to możesz kupić go tutaj.

   

  Dziecinnie prosty montaż

  W zestawie nie znajdziesz żadnych narzędzi montażowych. Ani reformer, ani platforma zwyczajnie ich nie potrzebują! Wystarczy, że dołączysz Standing Platform Extender do wbudowanej platformy reformera Rialto i w kilka sekund zyskasz dodatkową powierzchnię. Ale to nie wszystko - takie łatwe rozwiązanie montażowe zapewnia bezproblemowy dostęp przy wymianie sprężyn.

   

  Rialto Standing Platform Extender - parametry

  Długość: 69 cm

  Szerokość: 16 cm

   

  Gwarancja:

  • Roczna limitowana gwarancja producenta.