Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

BALANCED BODY Smartbell

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 109,26 zł 118,00 zł
  • Niedostępny

  Poznaj SmartBell - niewielkie narzędzie treningowe, które umożliwia efektywny trening górnej części ciała i tułowia. Ponadto świetnie sprawdza się podczas ćwiczeń wzmacniających, rozciągających i rozluźniających.

  Ergonomiczna konstrukcja

  SmartBell posiada unikalny i jednocześnie charakterystyczny kształt. Jego ergonomiczne wyprofilowanie umożliwia wykonywanie ruchów obrotowych. To świetne rozwiązanie dla lekkich treningów siłowych.

   

  Podwójny i pewny chwyt

  Narzędzie posiada dwa wyprofilowane uchwyty, które umożliwiają jeszcze lepszą kontrolę. To szczególnie ważne, gdy ćwiczenia wymagają wykorzystania obu rąk do jego trzymania. To przemyślane rozwiązanie czyli SmartBell wszechstronnym i kompleksowym narzędziem treningowym.

   

  Neutralny kolor

  SmartBell w kolorze szarym to idealne urządzenie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jest na tyle uniwersalne, że wpasuje się w klasyczny, jak i nowoczesny styl każdej siłowni, czy studio fitness.

   

  Ćwicz tam, gdzie chcesz!

  Trening ze SmartBell to czysta przyjemność. Dzięki jego stosunkowo niewielkim wymiarom możesz zabrać go ze sobą gdziekolwiek chcesz. Ponadto jest bardzo lekki - waży jedynie 0,7 kg, co sprawia, że bez żadnego wysiłku możesz go nosić w swojej torbie treningowej.

   

  Smartbell - wymiary i waga

  Waga: 0,7 kg

  Kolor: szary.