Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

BALANCED BODY Studio Reformer

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Chwilowo brak / Produkt na zamówienie Chwilowo brak / Produkt na zamówienie

  • szt.
  • Cena netto: 22 222,22 zł 24 000,00 zł
  • Niedostępny

  Reformer wyznaczający standardy jakości od ponad 40 lat. Najczęstszy wybór profesjonalnych użytkowników branży pilates. Najwyższej jakości, wielofunkcyjna maszyna Balanced Body.

  Bestseller na rynku od 1976 – Studio Reformer od Balanced Body

   

  Najbardziej popularny model  spośród oferty reformerów marki Balanced Body. Kultowe urządzenie do ćwiczeń pilates jest najbardziej płynną, cichą i przede wszystkim wszechstronną maszyną dostępną na rynku. Od ponad czterech dekad instruktorzy pilates na całym świecie polecają Studio Reformer.

  Maszyna wykonana z dbałością o każdy szczegół, precyzyjna pod każdym względem, nie tylko wizualnym, ale przede wszystkim funkcjonalnym. Solidna i stabilna rama wykonana z ręcznie szlifowanego drewna, innowacyjny system podnóżków oraz sprężyn. Płynną i cichą pracę umożliwia opatentowany i precyzyjny system jazdy wózka oraz najdłuższy dostępny tor ruchu, który ma aż 104 cm. 

   

  Rama

  Rama

  Stabilna i trwała rama objęta jest dożywotnią gwarancją producenta. Konstrukcja wykonana z drewna klonowego posiada specjalne wycięcia, które umożliwiają wydłużenie toru ruchomej platformy o 9 cm. Deski o szerokości 17,7 cm są ręcznie szlifowane, posiadają satynowe wykończenie. Elementy mocujące wykonane są z niezwykle trwałego anodowanego aluminium. Z kolei wbudowana stała platforma dla stóp pokryta jest antypoślizgowym tworzywem dla większego komfortu podczas treningu. Rama Studio Reformer o wysokości 36 cm zapewnia komfortową pracę i wygodę użytkowników.

   

   

  Ruchoma platforma

  Ruchoma platforma

  Wózek posiada obicie z wytrzymałego, łatwego w utrzymaniu czystości winylu w czarnym kolorze. Dla większego komfortu zagłówek wspierający szyję jest wyściełany i można z niego korzystać w trzech pozycjach. Z kolei oparcie ramion TwistLock jest dwupozycyjne, dla osób o szerszych bądź węższych ramionach. Platforma Studio Reformer posiada najdłuższy tor ruchu do 104 cm. Jednoczęściowa szyna oraz system ośmiu kół zapewnia stabilny, płynny i cichy ruch platformy. Kontrola ruchu odbywa się za pomocą pięciu ograniczników.

   

   

   

  sprężyny

  Sprężyny

  Najdłuższe na rynku sprężyny wykonane są z niklowanej stali węglowej. Studio Reformer posiada innowacyjny system pięciu sprężyn Signature Springs, który umożliwia zastosowanie aż 46 stopni oporu. W zestawie znajdują się sprężyny o lekkim stopniu oporu (niebieska - 1 szt.), średnim stopniu oporu (czerowna - 3 szt.) oraz o dużym stopniu oporu (zielona - 1 szt.).

   

   

   

   

   

  Systemy regulacji sprężyn i poręczy

  Studio Reformer dostępny jest z trzema rodzajami footbarów oraz systemów mocowania sprężyn. Wybierz spośród trzech dostępnych opcji:

   

  Revo Footbar

  Revo Adjustment System (Revo Footbar / Revo Springbar)

   

  Nowoczesne rozwiązanie pozwalające na dużą elastyczność ustawień i dopasowanie do użytkowników:

  - Poręcz Revo Footbar  o szerokości 78,7 cm i średnicy 6,3 cm wraz z obiciem z antypoślizgowego materiału można ustawić w czterech pozycjach.

  - System mocowania sprężyn Revo Springbar – najłatwiejszy w obsłudze, zintegrowany z ruchomą platformą; możliwość ustawienia w pięciu pozycjach, co daje możliwość regulacji odległości między platformą a poręczą o ponad 30 cm.

   

   

  Classic Footbar

  Classic Footbar / No-Roll Springbar

   

  Oparty na klasycznych rozwiązaniach system regulacji Balanced Body.

   - Poręcz Classic Footbar o szerokości 61 cm i średnicy 6,4 cm z obiciem z antypoślizgowego materiału. Możliwość ustawienia w trzech pozycjach.

  - System mocowania sprężyn No-Roll Springbar – możliwość ustawienia w dwóch pozycjach. Drążek w owalnym kształcie dla większego bezpieczeństwa i uzyskania lepszej pracy sprężyn.

   

   

   

  XRS Footbar

  XSR Footbar / Revo Springbar

   

  Nowość od Balanced Body - poręcz XSR o najszerszej powierzchni spośród wszystkich footbarów dostępnych w Studio Reformerze, współpracująca z systemem sprężyn Revo Springbar

  - Poręcz XSR Footbar – o szerokości 79 cm i średnicy ok. 5 cm wyściełana antypoślizgowym obiciem. Prosta w użyciu regulacja za pomocą dźwigni w obrębie 6 pozycji (w tym pionowej).

  - System mocowania sprężyn Revo Springbar – najłatwiejszy w obsłudze, zintegrowany z ruchomą platformą; możliwość ustawienia w pięciu pozycjach, co daje możliwość regulacji odległości między platformą a poręczą o ponad 30 cm.

   

  Wyposażenie dodatkowe

   

  W zestawie ze Studio Reformerem otrzymujesz:

  • Standard Sitting Box – skrzynia do ćwiczeń na reformerze pokryta cienką pianką o dużej gęstości dla większego komfortu (74 x 41x x29 cm)
  • 1 para pojedynczych bawełnianych pętli
  • 1 para uchwytów neoprenowych
  • 1 czarny bawełniany pas utrzymujący stopy

  Studio Reformer – wymiary i waga

  • Wysokość: 36 cm
  • Długość: 236 cm
  • Szerokość: 69 cm
  • Platforma szerokość: 58,4 cm
  • Platforma (bez zagłówka) długość – 77,5 cm
  • Waga: 68 kg
  • Maksymalne obciążenie: 159 kg

   

  Dożywotnia limitowana gwarancja Balanced Body

  Producent oferuje ograniczoną dożywotnią gwarancję na ramę reformera. Wybierz sprzęt na Balanced Body do treningu pilates. Postaw na jakość, którą użytkownicy od lat doceniają na całym świecie.