Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

BALANCED BODY Wunda Chair

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h

  • szt.
  • Cena netto: 6 178,86 zł 7 600,00 zł

  Krzesło Balanced Body z najszerszym zakresem oporu spośród wszystkich krzeseł z pojedynczym pedałem. Wunda Chair dostępne jest w wersji standardowej oraz z uchwytami i oparciem. Wybierz model dla siebie.

  Klasyczne krzesło Pilates – Wunda Chair

   

  Urządzenie oparte na oryginalnym projekcie Josepha Pilatesa. Klasyczne krzesło Wunda zostało zaprojektowane z myślą o rozwoju jego użytkowników. Jeden produkt gwarantujący różne możliwości treningu od poziomu początkującego po zaawansowany. Niezwykle proste w użytkowaniu, solidne i wygodne krzesło Wunda oferuje najszerszy zakres oporu spośród krzeseł jednopedałowych. Produkt można kupić w wersji standardowej oraz rozbudowanej w zestawie z uchwytami i wysokim oparciem.

   

   

  Sprężyny Wunda Chair

  Najszerszy zakres oporu

  Wunda Chair cechuje się największym zakresem oporu (do 37,5 kg) dla krzeseł jednopedałowych. Jest to możliwe dzięki nowatorskiemu systemowi oporu Cactus, który odpowiada za szybką u bezpieczną wymianę sprężyn oraz zmianę siły oporu. Dwie czarne sprężyny o dużym stopniu oporu zamocowane do podnóżka, umożliwiają dopasowanie trudności ćwiczeń. Natomiast cztery pozycje mocowania każdej sprężyny w systemie Cactus odpowiadają za regulację ośmiu stopni oporu. Tym samym otrzymujemy wiele kombinacji ustawień i ćwiczeń, które możemy indywidualnie dopasować do użytkownika.

   

  Konstrukcja krzesła

  Wunda Chair posiada pojedynczy podnóżek z miękką, antypoślizgową tapicerką w kolorze czarnym. Podnóżek w pozycji zbliżonej do siedziska aniżeli w innych krzesłach jest dużym ułatwieniem podczas ćwiczeń, szczególnie osobom o niskim wzroście. Rama maszyny odwzorowuje klasyczny, zgodny z oryginałem projekt Josepha Pilatesa. Jest niezwykle solidna, stabilna i wytrzymała. Wykonana jest z drewna pokrytego laminatem z drewna klonowego. W ramie znajdują się ergonomiczne uchwyty, które zwiększają bezpieczeństwo podczas wielu ćwiczeń. Siedzisko pokryte jest tapicerką w kolorze czarnym.

   

  Oparcie - opcjonalnie

  Wybierając Wunda Chair z uchwytami i oparciem znacznie zwiększasz zakres możliwości treningu. W jednej maszynie otrzymujesz funkcjonalność krzesła Wunda Chair oraz High Chair. Idealne rozwiązanie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z pilatesem z uwagi na większe bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Wunda Chair z oparciem to dodatkowe wsparcie pleców podczas treningi w pozycji siedzącej oraz kolan w pozycji stojącej. Stabilne oparcie wykonane jest z drewna pokrytego laminatem klonowym, siedzisko natomiast pokryte jest tapicerką winylową. Dodatkowy zestaw obejmuje wysokie oparcie, siedzisko tapicerowane oraz specjalną platformę mocującą. Całość mocujemy poprzez wywiercenie odpowiednich otworów w ramie, tym samym z łatwością możemy demontować oparcie w momencie, kiedy go nie potrzebujemy.

   

  Uchwyty – opcjonalne

  Łatwe w montażu, stabilne uchwyty wykonane są wytrzymałych materiałów, które są odporne na odkształcenia oraz drgania podczas treningu. Ergonomiczne uchwyty dla większego komfortu użytkowania pokryte są specjalnym obiciem ułatwiającym wykonywanie ćwiczeń. Wysokość uchwytów w zależności od potrzeb można regulować w obrębie trzech pozycji, a następnie blokować za pomocą pokrętła.

   

   

   

  Produkt dostępny jest w dwóch wariantach:

  1. Wunda Chair
  2.  Wunda Chair z uchwytami i oparciem

  Wunda Chair – wymiary i waga

  • Wysokość: 60 cm
  • Długość: 74 cm
  • Szerokość: 55 cm
  • Waga: 28 kg
  • Maksymalne obciążenie: 159 kg
  • Maksymalne obciążenie uchwytów: 91 kg

  10 lat gwarancji

  Producent oferuje ograniczoną 10-letnią gwarancję.