Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

SISSEL Hot-Cold Pearl Relief Pack - chłodząco-rozgrzewający okład do ciała

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h

  • szt.
  • Cena netto: 58,33 zł 63,00 zł

  Wszechstronny i wielofunkcyjny kompres rozgrzewająco-chłodzący, wypełniony żelowymi perełkami, które długo utrzymują właściwą temperaturę i dopasowują się do kształtu ciała. Przynosi ulgę,  zmniejsza ból związany z urazami i napięciem mięśniowym oraz relaksuje. Do użytku domowego i profesjonalnego.

  Regenerujący okład do ciała Sissel Hot-Cold Pearl Relief Pack

  Wykorzystujący innowacyjną technologię żelowych perełek, elastyczny, idealnie dopasowujący się do ciała kojący i regenerujący kompres. Jego wszechstronne zastosowanie, możliwość nagrzewania i schładzania oraz długotrwałe utrzymywanie temperatury, a także wygoda i bezpieczeństwo stosowania sprawiają, że to idealne rozwiązanie do użytku domowego i profesjonalnego. Okład przynosi ulgę w bólach, napięciach mięśniowych, relaksuje i łagodzi dolegliwości związane z uprawianiem sportu.

  • Wszechstronny kompres rozgrzewająco-chłodzący
  • Innowacyjne, wygodne i bezpieczne wypełnienie - żelowe perełki
  • Zachowuje elastyczność nawet po mocnym schłodzeniu i doskonale dopasowuje się do kształtu ciała
  • Schładzany w lodówce lub zamrażarce, nagrzewany w kuchence mikrofalowej
  • Zapewnia bezpieczne i odpowiednie terapeutyczne oddziaływanie termiczne
  • Do wielokrotnego użytku, higieniczny
  • Nie zawiera substancji toksycznych
  • Wymiary: 27 x 14 cm

  Zastosowanie kompresu Sissel Hot-Cold Pearl Relief Pack:

  • chłodzącego (obkurczającego naczynia krwionośne): opuchlizna, stany zapalne, siniaki, skręcenia, urazy sportowe, bóle mięśni, zakwasy, ukąszenia owadów, regeneracja po treningu, bóle głowy, migrena, bóle zęba, oparzenia słoneczne;
  • rozgrzewającego (poprawiającego krążenie krwi): bóle głowy, brzucha, pleców, bóle menstruacyjne, napięcia mięśni, relaksacja, przygotowanie do treningu.

  Sissel Hot-Cold Pearl Relief PackKażdy profesjonalny sportowiec wie, że jednym z kluczy do sukcesu jest zachowanie odpowiedniego balansu pomiędzy treningiem a regeneracją. Niezwykle istotne jest przywrócenie równowagi wyczerpanym mięśniom. Jednym z najnowocześniejszych sposobów na zrelaksowanie jest regenerujący okład do ciała Sissel Hot-Cold Pearl Relief Pack.

  To co charakteryzuje Sissel Hot-Cold Pearl Relief Pack, to likwidowanie bóli i wszelkiego rodzaju napięć mięśniowych. Oprócz łagodzenia dolegliwości związanych z uprawianiem sportu, idealnie sprawdza się w każdym domu jako pomoc w bólach głowy, migrenach, bólach zębów czy oparzeniach. Ma działanie zarówno lecznicze, jak i terapeutyczne.

  Ten wszechstronny okład posiada zarówno właściwości rozgrzewające, jak i chłodzące. W przypadku tego pierwszego należy podgrzać maskę w kuchence mikrofalowej, z kolei właściwości chłodzące będzie miała dzięki przechowaniu w lodówce lub zamrażarce. Sissel Hot-Cold Pearl Relief Pack nie zawiera substancji toksycznych – wypełniona jest bezpiecznymi i innowacyjnymi żelowymi perełkami. Warto też podkreślić, że dzięki dużej elastyczności idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, nawet po silnym schłodzeniu.

  Dlaczego warto zdecydować się na regenerujący okład do ciała Sissel Hot-Cold Pearl Relief Pack? Chociażby dlatego, że idealnie nadaje się do użytku zarówno domowego, jak i profesjonalnego. Charakteryzuje się również trwałością, zachowując przy tym swoje chłodzące i rozgrzewające właściwości.