Poduszka ortopedyczna dla dzieci SISSEL Bambini

Dodaj recenzję:
 • Producent: Sissel
 • Kod producenta: 7640112120161
 • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h
 • szt.
 • Cena netto: 175,00 zł 189,00 zł

Poduszka z pianki visco-elastic dla najmłodszych!

Sissel® Bambini. Zadbaj o zdrowy sen swojego dziecka z wygodną poduszką z pianki visco-elastic.

Troska o zdrowy kręgosłup od najmłodszych lat! Sissel Bambini to wyjątkowa wersja poduszki ortopedycznej Sissel, stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych. Wykonana z nowoczesnej pianki visco-elastic (pianki z pamięcią) doskonale podtrzymuje i odciąża szyję oraz umożliwia zachowanie naturalnej krzywizny kręgosłupa, jednocześnie zapewniając wygodę i spokojny sen. Jest mniejsza i niższa od tradycyjnych poduszek ergonomicznych oraz wyposażona w kolorową poszewkę z motywem dziecięcym.

kolorowa poduszka ortopedyczna bambini

kształt poduszki sissel bambini

Anatomiczny kształt Sissel Bambini

Niepowtarzalny kształt poduszek Sissel to efekt wielu badań, mających na celu znalezienie skutecznego sposobu na osiągnięcie naturalnej i zdrowej pozycji ciała podczas snu. Unikalny profil poduszki umożliwia właściwe wsparcie dla szyi, odciążenie odcinka szyjnego kręgosłupa i zmniejszenie nacisku między kręgami oraz rozluźnienie mięśni.
Dzieci z łatwością przyzwyczajają się do kształtu poduszki Sissel Bambini, który gwarantuje redukcję napięcia i właściwe podtrzymanie kręgosłupa w najważniejszym okresie ich życia - podczas intensywnego wzrostu.

Pianka Memory

Rewolucyjna pianka visco-elastic

Do produkcji poduszki Sissel Bambini wykorzystano nowoczesną piankę visco-elastic, która doskonale dopasowuje się do kształtu, ciężaru i temperatury ciała, stając się jeszcze wygodniejszą i delikatniejszą dla użytkownika. Pianka równomiernie rozkłada siłę nacisku, dzięki czemu poduszka nie powoduje nieprzyjemnego ucisku na szyję. To także jeden z trwalszych rodzajów pianki, która nie ulega odkształceniom i zachowuje swój pierwotny kształt przez lata.
Materiały stosowane do produkcji poduszki Sissel Bambini nie zawierają szkodliwych substancji i zostały przebadane na obecność alergenów.

Wymiary Sissel Bambini

Wymiary Sissel Bambini

Szerokość: 35 cm Długość: 25 cmWysokość: 9 cm

wyprodukowano w Szwecji

Wyprodukowana w Szwecji

Poduszka Made in Sweden! Wszystkie poduszki Sissel są produkowane w Szwecji, z zachowaniem najbardziej rygorystycznych wymogów.

Gwarancja Sissel

5 lat gwarancji

Trwałość i wytrzymałość poduszki potwierdzona 5-letnią gwarancją.

ortopedyczny kształt

Ortopedyczny kształt

To pionierskie rozwiązanie stało się wzorem dla wielu firm produkujących podobne produkty

nieszkodliwe materiały

Przebadane materiały

Poduszka nie powoduje alergii, jest zdrowa i nie zawiera szkodliwych substancji.

 

Zalety poduszki SISSEL® Bambiniw skrócie:

 • Sprawdzony sposób na zdrowy i spokojny sen Twojego dziecka.
 • Przeznaczona do użytku dla dzieci od 4 roku życia.
 • Zapewnia optymalne podparcie szyi podczas leżenia i prawidłową pozycję ciała.
 • Wykonana z komfortowej pianki visco-elastic (pianki memory) o odpowiedniej twardości.
 • Polecana dla osób o wrażliwej na nacisk szyi.
 • Dołączona kolorowa poszewka (100% bawełny) z motywem dziecięcym.
 • Poduszka może być prana ręcznie w letniej wodzie.
 • Rozmiar dopasowany dla dzieci: 35 cm x 25 cm x 9 cm,
 • Przetestowana alergicznie, wolna od szkodliwych dla zdrowia substancji, w tym fluoro-węglowodorów.
 • 5 lat gwarancji.

Sissel Bambini – pełen komfort Twojego dziecka

O zdrowy kręgosłup należy dbać od najmłodszych lat. Jednym z najważniejszych czynników wpływających na prawidłową postawę ciała i zdrowe plecy Twojej pociechy, jest odpowiedni wypoczynek w czasie snu. W wielu przypadkach zwykłe poduszki mogą okazać się jednak niewystarczające. W odpowiedzi na ten problem powstała poduszka ortopedyczna dla dzieci – Sissel Bambini.

Poduszka ortopedyczna Sissel Bambini wszechstronnie dba o kręgosłup i prawidłową sylwetkę Twojego dziecka. Szczególne znaczenie dla jej skutecznego działania ma unikalny kształt oraz materiał, z którego jest wykonana (pianka visco–elastic, inaczej pianka z pamięcią). Pianka ta pozwala na zachowanie naturalnej krzywizny kręgosłupa, odciążając szyję i zachowując przy tym optymalną pozycję. W przypadku każdego ułożenia podczas snu kręgosłup Twojego dziecka otrzyma ortopedyczne wsparcie. Warto również podkreślić, że poduszka nie odkształca się i jest wyjątkowo trwała.

Poduszka dla dzieci Sissel Bambini, oprócz wspomnianego wsparcia ortopedycznego, jest też bardzo wygodna, dzięki czemu Twoja pociecha ma zagwarantowany zdrowy i głęboki sen.

Poduszka posiada anatomiczny kształt, lecz jest mniejsza i niższa od tradycyjnych poduszek ergonomicznych. Poszewka wykonana jest z najwyższej jakości materiału i jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Dzięki kolorowym bajkowym motywom staje się doskonałym uzupełnieniem dziecięcego pokoju.

Z poduszki Sissel Bambini z pewnością warto skorzystać, gdyż nie tylko zapewnia komfortowy sen każdego dziecka, ale dba także o zdrowy kręgosłup i wspiera rozwój ortopedyczny Twojego dziecka w tym ważnym okresie intensywnego wzrostu.

Pomyśl o poduszce ortopedycznej

5 lat gwarancji Sissel