Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

SISSEL Deluxe - poduszka ortopedyczna

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 519,00 zł brutto
  • szt.
  • Cena netto: 462,04 zł 519,00 zł 499,00 zł

  Sissel Deluxe to najbardziej luksusowa poduszka ortopedyczna, zapewniająca anatomiczne ułożenie ciała podczas snu i właściwe wsparcie kręgosłupa. Szersza od klasycznych poduszek Sissel, z możliwością regulacji wysokości i komfortową satynową poszewką. Wykonana z wygodnej pianki visco-elastic.

  SISSEL Deluxe
  Sissel Deluxe to idealny wybór dla najbardziej wymagających użytkowników. Ta luksusowa poduszka ortopedyczna klasy Premium, dzięki swojemu unikalnemu wyprofilowaniu i krawędzi, zapewnia użytkownikom zachowanie zdrowej pozycji w czasie snu, anatomiczne ułożenie kręgosłupa, odciążenie szyi i odprężenie napiętych mięśni. Wyposażona została jednak w dodatkowe rozwiązania zwiększające uczucie komfortu – wykonanie z pianki visco-elastic (pianki z pamięcią), większą od klasycznych poduszek Sissel szerokość, możliwość regulacji wysokości oraz ekskluzywną satynową poszewkę (50% bawełna, 50% poliester),którą można prać w temperaturze 40°C.

  ortopedyczny kształt
  Ortopedyczny
  kształt
  sprężysta pianka
  Pianka
  z pamięcią
  szwedzka produkcja
  Szwedzka
  produkcja
  gwarancja 5 lat
  Gwarancja
  5 lat
  szersza o 63 cm
  Szerokość
  aż 63 cm

  Ortopedyczny kształt Gwarancja właściwej, zdrowej pozycji podczas snu
  Oryginalny kształt poduszki Sissel Deluxe, będący rezultatem wielu badań, gwarantuje zachowanie prawidłowej, anatomicznej pozycji ciała w czasie snu oraz zdrowy, regenerujący odpoczynek. Unikalna krawędź i wyprofilowanie umożliwia naturalne ułożenie kręgosłupa i właściwe podparcie szyi i głowy, a co za tym idzie – odciążenie odcinka szyjnego kręgosłupa, rozluźnienie napiętych mięśni oraz kręgów. Korzystanie z poduszek ortopedycznych Sissel w znaczący sposób poprawia jakość snu, zmniejsza dolegliwości bólowe pleców, szyi i karku oraz zapewnia lepszy odpoczynek.
  Innowacyjne materiały Wygodna i wytrzymała pianka z pamięcią
  materiał pianka sprężysta Sissel Deluxe zapewnia prawidłowe wsparcie dla kręgosłupa oraz zachowanie niezmiennego kształtu i ortopedycznych właściwości przez wiele lat dzięki wykonaniu z najwyższej jakości pianki visco-elastic (pianki z pamięcią). Jej wyjątkowe cechy – optymalny rozkład siły nacisku, właściwa twardość i dopasowywanie się do kształtu ciała pod wpływem jego ciężaru i temperatury – gwarantują najwyższy pozom komfortu oraz zdrowy i relaksujący sen nawet osobom o wrażliwej na ucisk szyi i twarzy. Trwała i wytrzymała pianka może być również prana ręcznie, dzięki czemu zachowany zostaje prawidłowy poziom higieny.
  Wyprodukowana w Szwecji Skandynawska jakość dla zdrowego snu
  szwedzka marka Wszystkie poduszki ortopedyczne Sissel, w tym Sissel Deluxe, produkowane są w kontrolowanych warunkach w Szwecji, zgodnie z filozofią „The Natural Way of Sweden”, która za najważniejszą zasadę uznaje zdrowy styl życia w zgodzie z naturą. Gwarantuje to nie tylko wyjątkową jakość wykonania, trwałość i wytrzymałość, ale również bezpieczeństwo użytkowania. Do produkcji Sissel Deluxe wykorzystano wyłącznie przebadane, antyalergiczne, nieszkodliwe dla zdrowia materiały, pozbawione fluorowęglowodorów i innych niebezpiecznych związków.
  Pięcioletnia gwarancja Najwyższa jakość potwierdzona
  5-letnią gwarancją

  gwarancja 5 lat Wyprodukowane w Szwecji poduszki ortopedyczne Sissel to bezpieczne i trwałe produkty, dbające o zdrowy sen przez długie lata. Dzięki skuteczności ich działania, zastosowaniu materiałów doskonałej jakości oraz starannemu wykonaniu w stale kontrolowanych warunkach, cieszą się zaufaniem milionów użytkowników i specjalistów na całym świecie. A najwyższą jakość i wytrzymałość poduszek potwierdza wyjątkowa, 5-letnia gwarancja na zachowanie ich kształtu.
  Regulacja wysokości poduszki Uniwersalna, z możliwością dopasowania wysokości
  dopasowanie wielkości Sissel Deluxe wyposażona jest w wykonaną z pianki sprężystej wkładki Vario, która umożliwia łatwą i szybką zmianę jej wysokości. Pozwala to na idealne dopasowanie do każdego użytkownika korzystającego z poduszki, niezależnie od budowy jego ciała, szerokości barków i ramion, a nawet twardości materaca. Dobranie właściwej wysokości poduszki ortopedycznej to zaś niezbędny warunek do jej skutecznego działania – zbyt niska lub zbyt wysoka nie zapewni właściwego podparcia i odciążenia odcinka szyjnego kręgosłupa lub spowoduje nienaturalne ułożenie kręgosłupa, co z kolei może wywoływać bóle oraz napięcia mięśniowe szyi i karku.

  Wymiary Sissel Deluxe
  Szerokość: 63 cm
  Długość: 33 cm
  Wysokość: 10/12 cm
  Pytania Klientów

  Pytanie:

  Posiadam poduszkę Sissel wykonaną z pianki z pamięcią. Ze względu na alergię na roztocza powinnam wyprać ją w temperaturze co najmniej 60°C lub namoczyć ją na 2 godziny w wodzie o niższej temperaturze z dodatkiem specjalistycznego środka zabijającego roztocza. Czy te zabiegi mogą zniszczyć poduszkę i spowodować, że straci ona swoje właściwości?

  Odpowiedź:

  Poduszkę z pianki visco-elastic można prać wyłącznie ręcznie, w temperaturze maks. 40°C. Pranie w wyższej temperaturze może spowodować zniszczenie pianki. Dłuższe namaczanie w chłodnej wodzie, do 40°C, nie powinno wpłynąć na właściwości poduszki, należy jednak wcześniej sprawdzić w instrukcji dołączonej do środka zabijającego roztocza lub uzyskać informację od jego producenta, czy jest on zalecany do tego rodzaju materiału i czy nie wpłynie na stan poduszki.

  Warto również pamiętać, że poduszki z pianki visco-elastic nie mogą być prane w pralce ani wykręcane (można owinąć je w ręcznik i delikatnie odcisnąć z nadmiaru wody). Powinny one schnąć w temperaturze pokojowej (nie należy umieszczać ich zbyt blisko źródeł ciepła lub narażać je na bezpośrednie działanie promieni słonecznych). Całkowity czas schnięcia poduszki może wynosić nawet 7 dni.

  Pytanie:

  Czy na poduszkach Sissel można spać tylko na boku? Czy są one również dopasowane dla osób śpiących na plecach?

  Odpowiedź:

  Poduszki Sissel wskazane są dla osób śpiących zwykle w pozycji na boku. Ich unikalna krawędź i wyprofilowanie zapewnia wówczas optymalne wsparcie dla głowy i szyi, zapewniając zachowanie prawidłowego, anatomicznego ułożenia kręgosłupa podczas odpoczynku oraz skuteczne odciążenie kręgów i rozluźnienie mięśni.