KUPON -5% "wakacje2017"

Poduszka ortopedyczna SISSEL Deluxe

Dodaj recenzję:
 • Producent: Sissel
 • Kod producenta: 7640112120079
 • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h
 • szt.
 • Cena netto: 384,26 zł 415,00 zł
 • regulowana wysokość,
 • king size - szersza o 16 cm!
 • satynowa poszewka,
 • wykonana z pianki memory,
 • najlepszy, ortopedyczny kształt,
 • 5 lat gwarancji,
 • wyprodukowana w Szwecji.

SISSEL® Deluxe - Komfortowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników.

Sissel Deluxe to wyjątkowa, luksusowa poduszka ortopedyczna. Oprócz znanego z pozostałych poduszek Sissel unikalnego anatomicznego wyprofilowania, zapewniającego wsparcie szyi oraz optymalną pozycję podczas snu, wyposażona została we wszystkie rozwiązania poprawiające komfort użytkownika. To poduszka w królewskim rozmiarze (o zwiększonej o 16 cm szerokości) umożliwiająca regulację wysokości, która została wykonana z wygodnej i trwałej pianki visco-elastic (pianki z pamięcią). Dodatkowo dołączono do niej ekskluzywną satynową poszewkę – delikatną i przyjemną w dotyku nawet dla wrażliwej skóry twarzy.

Poduszka ortopedyczna Sissel Deluxe
Jakość poduszki Sissel Deluxe

Sissel Deluxe – dlaczego jest wyjątkowa?

Sissel Deluxe, jak pozostałe poduszki ortopedyczne Sissel, posiada oryginalny kształt będący wynikiem badań i analiz, gwarantujący zachowanie prawidłowej pozycji ciała podczas leżenia. Od innych poduszek odróżniają ją jednak dodatkowe cechy, które łącznie zapewniają maksymalną wygodę oraz przyjemność użytkowania. Mowa tu o większym wymiarze poduszki (jest szersza o 16 cm), regulowanej wysokości, wykonaniu z pianki visco-elastic oraz delikatnej, satynowej poszewce.

Regulowana wysokość Sissel

Regulacja wysokości poduszki – czy jest ważna?

Aby poduszka ortopedyczna właściwie spełniała swoje zadania, należy indywidualnie dopasować jej wysokość do użytkownika. Wybór ten uzależniony jest od kilku czynników – budowy jego ciała, szerokości barków i ramion, a nawet stopnia twardości materaca, z jakiego korzysta. Decydując się na Sissel Deluxe to zadanie staje się łatwiejsze. Poduszka wyposażona jest bowiem w piankową wkładkę Vario, której zastosowanie lub usunięcie zapewnia regulację wysokości poduszki.

Szerokość poduszki ortopedycznej

Szersza = wygodniejsza!

Sissel Deluxe to poduszka w królewskim rozmiarze! Jest aż o 16 cm szersza niż klasyczne poduszki ortopedyczne Sissel, co gwarantuje jeszcze większą wygodę, nawet przy niespokojnym śnie i częstych zmianach pozycji.

Pianka z pamięcią

Pianka z pamięcią - wygoda i wytrzymałość

Do wykonania poduszki Sissel Deluxe wykorzystano wyjątkowy materiał – piankę visco-elastic, znaną również jako „pianka z pamięcią”. Jej niezwykłe właściwości – optymalny rozkład nacisku, odporność na odkształcenia i powracanie do początkowego kształtu – zapewniają długotrwałe użytkowanie, wytrzymałość oraz niezmienny profil poduszki. To jednak nie wszystko. Odpowiednia twardość i dostosowywanie się do kształtu i temperatury ciała gwarantują wygodę i zdrowy sen nawet osobom wrażliwym na nacisk w okolicy szyi.

Wymiary poduszki ortopedycznej

Wymiary poduszki Sissel Deluxe

Szerokość: 63 cm Długość: 33 cm Wysokość: 10/12 cm

wyprodukowano w Szwecji

Wyprodukowana w Szwecji

Szwedzka jakość! Wszystkie poduszki ortopedyczne Sissel zostały wyprodukowane w Szwecji.

Gwarancja Sissel

5 lat gwarancji

Wysoka jakość poduszki potwierdzona pięcioletnią gwarancją na zachowanie kształtu poduszki.

ortopedyczny kształt

Ortopedyczny kształt

Przełomowy, anatomiczny kształt to wynik wielu analiz i testów.

nieszkodliwe materiały

Nieszkodliwe materiały

Poduszki testowane alergicznie. Nie zawierają niebezpiecznych substancji.

 

Poznaj zalety poduszki SISSEL® Deluxew skrócie:

 • Szersza o 16 cm od klasycznych poduszek ortopedycznych Sissel.
 • Regulowana wysokość dzięki wkładce Vario, wykonanej ze sprężystej pianki poliuretanowej.
 • Elegancka i przyjemna w dotyku satynowa poszewka.
 • Wymiary poduszki: 63 x 33 x 10/12 cm,
 • Poduszka wykonana z pianki visco-elastic, może być prana ręcznie.
 • Wykonana z bezpiecznych materiałów, testowana alergicznie, nie zawiera szkodliwych fluoro-węglowodorów.
 • 5 lat gwarancji na zachowanie kształtu.

Pomyśl o poduszce ortopedycznej

5 lat gwarancji Sissel

 

Pytania Klientów

Pytanie:

Posiadam poduszkę Sissel wykonaną z pianki z pamięcią. Ze względu na alergię na roztocza powinnam wyprać ją w temperaturze co najmniej 60°C lub namoczyć ją na 2 godziny w wodzie o niższej temperaturze z dodatkiem specjalistycznego środka zabijającego roztocza. Czy te zabiegi mogą zniszczyć poduszkę i spowodować, że straci ona swoje właściwości?

Odpowiedź:

Poduszkę z pianki visco-elastic można prać wyłącznie ręcznie, w temperaturze maks. 40°C. Pranie w wyższej temperaturze może spowodować zniszczenie pianki. Dłuższe namaczanie w chłodnej wodzie, do 40°C, nie powinno wpłynąć na właściwości poduszki, należy jednak wcześniej sprawdzić w instrukcji dołączonej do środka zabijającego roztocza lub uzyskać informację od jego producenta, czy jest on zalecany do tego rodzaju materiału i czy nie wpłynie na stan poduszki.

Warto również pamiętać, że poduszki z pianki visco-elastic nie mogą być prane w pralce ani wykręcane (można owinąć je w ręcznik i delikatnie odcisnąć z nadmiaru wody). Powinny one schnąć w temperaturze pokojowej (nie należy umieszczać ich zbyt blisko źródeł ciepła lub narażać je na bezpośrednie działanie promieni słonecznych). Całkowity czas schnięcia poduszki może wynosić nawet 7 dni.

 

Pytanie:

Czy na poduszkach Sissel można spać tylko na boku? Czy są one również dopasowane dla osób śpiących na plecach?

Odpowiedź:

Poduszki Sissel wskazane są dla osób śpiących zwykle w pozycji na boku. Ich unikalna krawędź i wyprofilowanie zapewnia wówczas optymalne wsparcie dla głowy i szyi, zapewniając zachowanie prawidłowego, anatomicznego ułożenia kręgosłupa podczas odpoczynku oraz skuteczne odciążenie kręgów i rozluźnienie mięśni.