Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

SISSEL Plus - poduszka ortopedyczna

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h
  • szt.
  • Cena netto: 304,63 zł 329,00 zł

  Sissel Plus to anatomiczna poduszka ortopedyczna wykonana z elastycznej pianki i wyposażona w system ok. 90 wewnętrznych kanalików wentylacyjnych zapewniających optymalna wymianę powietrza. Wyposażona we wkładkę umożliwiającą regulację wysokości oraz komfortową welurową poszewkę.

  Sissel® Plus - idealne dopasowanie i wymiana powietrza dla większej wygody!

  Poduszka Sissel Plus łączy właściwości ortopedyczne poduszek Sissel, które dzięki anatomicznemu profilowi umożliwiają osiągnięcie naturalnej pozycji kręgosłupa podczas snu oraz doskonale wspierając szyję i kark, z dodatkowymi zaletami zwiększającymi komfort użytkowników. Wyposażona w specjalną wkładkę Vario pozwala na regulowanie wysokości poduszki, dzięki czemu można ją dopasować do indywidualnych potrzeb, zaś system wewnętrznych kanalików zapewnia ciągłą wymianę powietrza i zapobiega przegrzewaniu głowy.

  Joanna Siwiec fizjoterapeuta Poduszka ortopedyczna SISSEL Plus to idealne rozwiązanie dla poprawy komfortu snu. Pozwala ona na odpowiednie ułożenie kręgosłupa szyjnego w czasie odpoczynku – ułatwia to regulowana wysokość poduszki, jej elastyczność oraz odpowiednie wyprofilowanie. Polecana szczególnie dla osób, które na co dzień borykają się z problemami odcinka szyjnego jako pomoc w uzyskaniu prawidłowej pozycji głowy i szyi w czasie snu, co pozwoli rozluźnić napięte i przeciążone mięśnie. Joanna Siwiec - dyplomowany fizjoterapeuta
  Poduszka ortopedyczna Sissel Plus
  Najwyższa jakość Sissel

  Zaufanie profesjonalistów

  Poduszka ortopedyczna Sissel Plus, znana wcześniej pod nazwą Sissel Pharma, od lat cieszy się ogromnym zaufaniem profesjonalistów - lekarzy i terapeutów – czego najlepszym dowodem było jej powszechne stosowanie w szwedzkich szpitalach. Od chwili wprowadzenia na rynek została sprzedana w milionach egzemplarzy, zapewniając ich użytkownikom zdrowy i wygodny sen.

  Regulacja wysokości

  Idealne dopasowanie dzięki regulowanej wysokości

  Prawidłowe działanie poduszki – odpowiednie podparcie szyi i zapewnienie naturalnej pozycji kręgosłupa – uzależnione jest od właściwego doboru jej wysokości. Podczas dokonywania wyboru należy brać pod uwagę budowę ciała, szerokość ramion, a także twardość materaca. Jednak poduszka Sissel Plus ułatwia to ważne zadanie. Wyposażona jest bowiem w piankową wkładkę Vario, której dodanie lub usunięcie umożliwia regulację wysokości poduszki i dopasowanie do korzystającego z niej użytkownika.

  kanały powietrzne

  Stała wymiana powietrza

  Poduszka ortopedyczna Sissel Plus wyposażona jest w niespotykany system 90 wewnętrznych kanalików, umożliwiających nieustanną wymianę powietrza. Dzięki temu rozwiązaniu głowa jest stale wentylowana, nie przegrzewa się, a co za tym idzie – zwiększa się komfort snu. Dlatego też jest szczególnie wskazana dla osób stale leżących lub borykających się z problemem nadmiernej potliwości.

  Na wygodę podczas snu ma również wpływ specjalny typ pianki poliuretanowej - elastycznej, sprężystej i wytrzymałej. Nie zawiera ona szkodliwych substancji i została przetestowana alergicznie.
  Wymiary poduszki Sissel Plus

  Wymiary poduszki

  Szerokość: 47 cm Długość: 33 cm Wysokość: 11/14 cm

  wyprodukowano w Szwecji

  Wyprodukowana w Szwecji

  Poduszki ortopedyczne Sissel produkowane są w Szwecji. Poznaj skandynawską jakość!

  Gwarancja Sissel

  5 lat gwarancji

  Gwarancja najwyższej jakości – aż na 5 lat!

  ortopedyczny kształt

  Ortopedyczny kształt

  Innowacyjny kształt poduszki stał się wzorem dla innych producentów.

  nieszkodliwe materiały

  Nieszkodliwe materiały

  Zdrowe, antyalergiczne, nie zawierające szkodliwych substancji.

   

  Poduszka ortopedyczna SISSEL® Plus

  • Gwarancja zdrowego i komfortowego snu.
  • Uniwersalna – wkładka Vario pozwala na indywidualne dopasowanie wysokości.
  • Przynosi ulgę przy dolegliwościach odcinka szyjnego kręgosłupa i działa profilaktycznie.
  • Wyposażona w system 90 kanałów wentylacyjnych zapewniających niezbędną wymianę powietrza i utrzymujących odpowiednią temperaturę głowy.
  • Dostępna wraz z przyjemną w dotyku welurową poszewką, którą można prać w temp. 40°C.
  • Piankowy wkład poduszki można prać ręcznie w letniej wodzie.
  • Wymiary: 47 x 33 x 11/14 cm.
  • Antyalergiczna, nie zawiera szkodliwych fluoro-węglowodorów.
  • 5-letnia gwarancja.

  Pomyśl o poduszce ortopedycznej

  5 lat gwarancji Sissel

   

  Pytania Klientów

  Pytanie:

  Planuję zakup poduszki ortopedycznej Sissel Classic. Proszę o pomoc w dobraniu właściwego rozmiaru – mój wzrost to ok. 184 cm, waga – 79 kg, a odległość od szyi do barku to ok. 15 cm. Śpię na klasycznym materacu sprężynowym. Czy powinienem wybrać rozmiar M czy L?

  Odpowiedź:

  Trudno jednoznacznie określić jaki rozmiar poduszki będzie dla Pana idealny (choć prawdopodobnie odpowiednim będzie L), dlatego też najlepszą opcją będzie zakup poduszki Sissel Plus. Jest ona wykonana z tego samego rodzaju pianki co poduszka Classic (pianka sprężysta), wyposażona jest również w kanaliki wentylacyjne. Co najważniejsze jednak, model Plus posiada możliwość regulacji wysokości dzięki dodatkowej wkładce. Pozwala to na najlepsze sprawdzenie i indywidualne dopasowanie rozmiaru poduszki.

   

  Pytanie:

  Czy na poduszkach Sissel można spać tylko na boku? Czy są one również dopasowane dla osób śpiących na plecach?

  Odpowiedź:

  Poduszki Sissel wskazane są dla osób śpiących zwykle w pozycji na boku. Ich unikalna krawędź i wyprofilowanie zapewnia wówczas optymalne wsparcie dla głowy i szyi, zapewniając zachowanie prawidłowego, anatomicznego ułożenia kręgosłupa podczas odpoczynku oraz skuteczne odciążenie kręgów i rozluźnienie mięśni.

  Pytanie:

  Planuję zakup poduszki ortopedycznej. Zapoznałem się z Państwa ofertą i proszę o wskazanie różnic pomiędzy modelem Plus i Soft Plus.

  Odpowiedź:

  Obie poduszki mają ten sam kształt i możliwość regulacji wysokości dzięki dodatkowej wkładce, a co za tym idzie - najlepszego dopasowania do każdego użytkownika. Różnią się jednak rodzajem materiału, z jakiej zostały wykonane oraz ich właściwościami. Do produkcji poduszki Plus wykorzystano klasyczną piankę sprężystą, zapewniającą zdecydowane i mocne podparcie szyi. Soft Plus natomiast wykonano z innowacyjnej pianki visco-elastic („pianki z pamięcią”), która pod wpływem temperatury i ciężaru ciała dopasowuje się do jego kształtu i równomiernie rozkłada siłę nacisku – jest polecana nawet dla osób o wrażliwej szyi. Oprócz tego poduszka Sissel Plus wyposażona jest w system ponad 90 kanalików wentylacyjnych, wskazana jest więc dla osób o zwiększonej potliwości lub odczuwających dyskomfort z powodu przegrzewania głowy podczas snu.