Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

SISSEL Soft Plus - poduszka ortopedyczna

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h

  • szt.
  • Cena netto: 341,67 zł 369,00 zł

  Poduszka o ortopedycznym kształcie, która zapewnia wsparcie szyi i prawidłowe ułożenie kręgów w czasie leżenia. Umożliwia idealne dopasowanie dzięki regulacji wysokości. Sissel Soft Plus wykonana jest z pianki visco-elastic, wskazanej także dla osób o wrażliwej szyi. W komplecie welurowa poszewka.

  SISSEL® Soft Plus - Komfortowa poduszka ortopedyczna z możliwością regulacji wysokości

  Sissel Soft Plus to uniwersalny i wygodny sposób na zapewnienie zdrowej pozycji ciała podczas snu. Dzięki wyjątkowemu kształtowi poduszka ortopedyczna Sissel Soft Plus doskonale wspiera i odciąża odcinek szyjny kręgosłupa oraz zapewnia optymalną pozycję ciała w czasie odpoczynku, regulowana wysokość pozwala dopasować ją do potrzeb każdego użytkownika, zaś wykonanie z pianki visco-elastic gwarantuje najwyższy poziom komfortu. Pomaga ona zniwelować lub zapobiegać bólom pleców i szyi oraz napięciom mięśni odczuwanym nawet po przebudzeniu. To też świetne rozwiązanie dla osób chcących zadbać o zdrowszy sen i poprawę jego jakości.

  Joanna Siwiec fizjoterapeuta Poduszka ortopedyczna SISSEL Soft Plus posiadająca piankę memory pozwala na najlepsze dopasowanie się poduszki do indywidualnego ukształtowania ciała i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Mimo codziennego użytkowania poduszka wraca do swojego wyjściowego kształtu. Regulowana wysokość, którą uzyskujemy dzięki dodatkowej wkładce, pozwala osiągnąć odpowiednie ułożenie odcinka szyjnego kręgosłupa w czasie snu – jest to jeden z elementów profilaktyki dolegliwości bólowych kręgosłupa i ich niwelowania. Joanna Siwiec - dyplomowany fizjoterapeuta
  Sissel Soft plus
  Na czym polega najwyższa jakość poduszki Sissel Soft Plus?

  Gwarancja prawidłowej, zdrowej pozycji podczas snu

  Unikalny kształt poduszek Sissel (w tym Sissel Soft Plus), będący wynikiem wielu skrupulatnych badań, jest idealnie dopasowany do naturalnej krzywizny barku, szyi i głowy. Dzięki temu zapewniają one optymalne podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa i jego odciążenie, rozluźnienie napiętych mięśni i kręgów oraz zachowanie prawidłowej, anatomicznej pozycji ciała przez całą noc. Korzystanie z rozwiązań Sissel, których skuteczność potwierdzają specjaliści oraz miliony użytkowników, pozwala zredukować dolegliwości bólowe i napięcia oraz cieszyć się idealnym, zdrowym, regenerującym i komfortowym snem każdego dnia.

  Regulowana wysokość

  Regulowana wysokość poduszki

  Wybór właściwej poduszki ortopedycznej to przede wszystkim dobór jej odpowiedniej wysokości, uzależnionej od budowy i ciężaru ciała, szerokości ramion, a także twardości łóżka. Wynikiem źle dobranego rozmiaru może być nie tylko brak jej skuteczności, ale także niewygoda, wywołanie dolegliwości bólowych i napięć mięśni. Sissel Soft Plus to jednak uniwersalne rozwiązanie, pozwalające na łatwe dostosowanie i zmianę wysokości. Wyposażona jest w dodatkową, wykonaną ze sprężystej pianki wkładkę Vario, która pozwala regulować i idealnie dopasować wysokość poduszki (11 lub 14 cm) do potrzeb każdego użytkownika.

  Pianka memory

  Komfortowa i wytrzymała pianka visco-elastic

  Sissel Soft Plus wykorzystuje niezwykłe właściwości pianki visco-elastic (pianki z pamięcią). Ten innowacyjny materiał idealnie dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego ciężaru oraz temperatury, nadal jednak perfekcyjnie wspierając szyję i barki oraz odciążając kręgi i mięśnie. Zapewnia on najwyższy poziom komfortu dzięki równomiernemu rozkładowi siły nacisku na powierzchnię poduszki. Dlatego też poduszka ortopedyczna Sissel Soft Plus (wyposażona także w miękką welurową poszewkę) jest polecana nawet osobom o wrażliwej na nacisk szyi i twarzy. A możliwość ręcznego prania pianki pozwala na zachowanie jej w czystości.

  wymiary sisselsoft plus

  Wymiary poduszki Sissel Soft Plus

  Szerokość: 47 cm Długość: 33 cm Wysokość: 11/14 cm

  wyprodukowano w Szwecji

  Szwedzka jakość dla zdrowego snu

  Sissel Soft Plus, tak jak pozostałe poduszki ortopedyczne Sissel, produkowane są w gwarantujących najwyższy poziom jakości, restrykcyjnie kontrolowanych warunkach w Szwecji. Sissel już od 30 lat zajmuje się ich projektowaniem i wytwarzaniem, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne, lecz pozostając wiernym fundamentalnej zasadzie „The Natural Way of Sweden”.

  Gwarancja Sissel

  5 lat gwarancji

  Szwedzka produkcja gwarantuje nie tylko najwyższą jakość wykorzystywanych do wytwarzania poduszek Sissel materiałów, ale również ich wykonania. Dlatego też wszystkie wyprodukowane w Szwecji poduszki ortopedyczne Sissel objęte są 5-letnią gwarancją na zachowanie kształtu. Również Sissel Soft Plus.

  ortopedyczny kształt

  Ortopedyczny kształt

  Anatomiczny kształt i wyjątkowa krawędź poduszek ortopedycznych Sissel to efekt wieloletnich testów i badań, które potwierdziły skuteczne działanie i optymalne wsparcie kręgosłupa szyjnego podczas snu.

  nieszkodliwe materiały

  Przyjazne materiały

  Bezpieczne, naturalne i zdrowe. Do produkcji poduszek ortopedycznych Sissel wykorzystywane są wyłącznie odpowiednio dobrane, przebadane, antyalergiczne, w pełni bezpieczne, pozbawione szkodliwych substancji (np. fluorowęglowodorów) materiały.

   

  SISSEL® Soft Plus:

  • Unikalny kształt i krawędź wypełniająca przestrzeń między ramieniem a głową, wspierająca szyję i zapewniająca prawidłowe ułożenie kręgów w czasie snu
  • Możliwość regulacji wysokości dzięki dodatkowej piankowej wkładce Vario
  • Wykonana z delikatniejszej pianki z pamięcią (visco-elastic, memory foam) – polecana także dla osób z wrażliwą szyją
  • Wyposażona w wysokiej jakości welurową poszewkę (75% bawełna/25% poliester) w kolorze kości słoniowej (pranie w temp. 40°C)
  • Może być prana ręcznie
  • Wymiary: 47 x 33 x 11/14 cm,
  • 5 lat gwarancji na zachowanie kształtu
  • Produkt medyczny
  • Bezpieczna, testowana alergicznie, nie zawiera szkodliwych substancji

  Pomyśl o poduszce ortopedycznej

  5 lat gwarancji Sissel

  Pytania Klientów

  Pytanie:

  Posiadam poduszkę Sissel wykonaną z pianki z pamięcią. Ze względu na alergię na roztocza powinnam wyprać ją w temperaturze co najmniej 60°C lub namoczyć ją na 2 godziny w wodzie o niższej temperaturze z dodatkiem specjalistycznego środka zabijającego roztocza. Czy te zabiegi mogą zniszczyć poduszkę i spowodować, że straci ona swoje właściwości?

  Odpowiedź:

  Poduszkę z pianki visco-elastic można prać wyłącznie ręcznie, w temperaturze maks. 40°C. Pranie w wyższej temperaturze może spowodować zniszczenie pianki. Dłuższe namaczanie w chłodnej wodzie, do 40°C, nie powinno wpłynąć na właściwości poduszki, należy jednak wcześniej sprawdzić w instrukcji dołączonej do środka zabijającego roztocza lub uzyskać informację od jego producenta, czy jest on zalecany do tego rodzaju materiału i czy nie wpłynie na stan poduszki.

  Warto również pamiętać, że poduszki z pianki visco-elastic nie mogą być prane w pralce ani wykręcane (można owinąć je w ręcznik i delikatnie odcisnąć z nadmiaru wody). Powinny one schnąć w temperaturze pokojowej (nie należy umieszczać ich zbyt blisko źródeł ciepła lub narażać je na bezpośrednie działanie promieni słonecznych). Całkowity czas schnięcia poduszki może wynosić nawet 7 dni.

  Pytanie:

  Czy na poduszkach Sissel można spać tylko na boku? Czy są one również dopasowane dla osób śpiących na plecach?

  Odpowiedź:

  Poduszki Sissel wskazane są dla osób śpiących zwykle w pozycji na boku. Ich unikalna krawędź i wyprofilowanie zapewnia wówczas optymalne wsparcie dla głowy i szyi, zapewniając zachowanie prawidłowego, anatomicznego ułożenia kręgosłupa podczas odpoczynku oraz skuteczne odciążenie kręgów i rozluźnienie mięśni.

  Pytanie:

  Planuję zakup poduszki ortopedycznej. Zapoznałem się z Państwa ofertą i proszę o wskazanie różnic pomiędzy modelem Plus i Soft Plus.

  Odpowiedź:

  Obie poduszki mają ten sam kształt i możliwość regulacji wysokości dzięki dodatkowej wkładce, a co za tym idzie - najlepszego dopasowania do każdego użytkownika. Różnią się jednak rodzajem materiału, z jakiej zostały wykonane oraz ich właściwościami. Do produkcji poduszki Plus wykorzystano klasyczną piankę sprężystą, zapewniającą zdecydowane i mocne podparcie szyi. Soft Plus natomiast wykonano z innowacyjnej pianki visco-elastic („pianki z pamięcią”), która pod wpływem temperatury i ciężaru ciała dopasowuje się do jego kształtu i równomiernie rozkłada siłę nacisku – jest polecana nawet dla osób o wrażliwej szyi. Oprócz tego poduszka Sissel Plus wyposażona jest w system ponad 90 kanalików wentylacyjnych, wskazana jest więc dla osób o zwiększonej potliwości lub odczuwających dyskomfort z powodu przegrzewania głowy podczas snu.