Poduszka ortopedyczna SISSEL Soft Plus

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Sissel
  • Kod producenta: 7640112126408
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h
  • szt.
  • Cena netto: 273,15 zł 295,00 zł

  Poduszka o ortopedycznym kształcie, która zapewnia wsparcie szyi i prawidłowe ułożenie kręgów w czasie leżenia. Umożliwia idealne dopasowanie dzięki regulacji wysokości. Sissel Soft Plus wykonana jest z pianki visco-elastic, wskazanej także dla osób o wrażliwej szyi. W komplecie welurowa poszewka.

  SISSEL® Soft Plus - Wyjątkowo komfortowa i regulowana poduszka ortopedyczna

  Anatomiczny kształt poduszki ortopedycznej Sissel Soft Plus w połączeniu z zaletami pianki visco-elastic oraz regulacją wysokości są sprawdzonym sposobem na zapewnienie optymalnej pozycji podczas snu. Właściwe wyprofilowanie, będące rezultatem wieloletnich badań i testów, służy do niezbędnego wsparcia szyi i karku, a co za tym idzie – odciążenia kręgosłupa, zniwelowania napięć mięśniowych oraz prawidłowego odpoczynku.

  Joanna Siwiec fizjoterapeuta Poduszka ortopedyczna SISSEL Soft Plus posiadająca piankę memory pozwala na najlepsze dopasowanie się poduszki do indywidualnego ukształtowania ciała i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Mimo codziennego użytkowania poduszka wraca do swojego wyjściowego kształtu. Regulowana wysokość, którą uzyskujemy dzięki dodatkowej wkładce, pozwala osiągnąć odpowiednie ułożenie odcinka szyjnego kręgosłupa w czasie snu – jest to jeden z elementów profilaktyki dolegliwości bólowych kręgosłupa i ich niwelowania. Joanna Siwiec - dyplomowany fizjoterapeuta
  Sissel Soft plus
  Na czym polega najwyższa jakość poduszki Sissel Soft Plus?

  Troska o zdrowy kręgosłup również w trakcie snu

  Wyjątkowa konstrukcja poduszki Sissel Soft Plus skutecznie i delikatnie podtrzymuje dolny odcinek kręgosłupa szyjnego. Jej wyprofilowany kształt, charakterystyczny dla wszystkich poduszek ortopedycznych Sissel, umożliwia zachowanie naturalnego, anatomicznego ułożenia kręgosłupa w trakcie snu. Dzięki temu mięśnie i kręgi nie są napięte, rozluźniają się i odprężają, jednocześnie będąc w zdrowym położeniu, zaś użytkownik poduszki budzi się bardziej wypoczęty.

  Regulowana wysokość

  Indywidualne dostosowanie wysokości poduszki

  Decyzja o wyborze poduszki ortopedycznej wymaga właściwego dobrania jej wysokości spośród dostępnych modeli. Wybór ten opiera się na kilku czynnikach – analizie szerokości ramion, postury przyszłego właściciela oraz twardości jego łóżka. Tymczasem poduszka Sissel Soft Plus jest wyposażona we wkładkę Vario, wykonaną z elastycznej pianki, dzięki której będzie odpowiednia dla wszystkich osób. Umożliwia ona bowiem regulację wysokości poduszki i jej najlepsze dopasowanie do użytkownika, co gwarantuje skuteczność działania i prawidłowe podparcie szyi.

  Pianka memory

  Pianka z pamięcią gwarancją pełnej wygody

  Sissel Soft Plus wykorzystuje niezwykłe właściwości pianki visco-elastic, zwanej również pianką z pamięcią, z której jest wyprodukowana. Zapewnia wyjątkowy komfort dla użytkownika, między innymi dzięki doskonałemu rozkładowi siły nacisku na powierzchnię poduszki, co zapobiega odczuwaniu nieprzyjemnych ucisków podczas leżenia. Oprócz tego materiał dopasowuje się do kształtu ciała i jego temperatury, po czym natychmiast powraca do swego pierwotnego kształtu. Jest niezwykle odporna na odkształcenia, co gwarantuje wieloletnie stosowanie i długotrwałą skuteczność działania poduszki.

  wymiary sisselsoft plus

  Wymiary poduszki Sissel Soft Plus

  Szerokość: 47 cm Długość: 33 cm Wysokość: 11/14 cm

  wyprodukowano w Szwecji

  Wyprodukowana w Szwecji

  Wykonana ze szwedzką precyzją i dbałością o szczegóły! Wszystkie poduszki ortopedyczne Sissel produkowane są w Szwecji.

  Gwarancja Sissel

  5 lat gwarancji

  Trwałość i wytrzymałość poduszki potwierdzona 5-letnią gwarancją na zachowanie kształtu.

  ortopedyczny kształt

  Ortopedyczny kształt

  Anatomiczny profil poduszki to efekt długotrwałych badań. To ten kształt stałe się wzorem dla innych producentów.

  nieszkodliwe materiały

  Przyjazne materiały

  Bezpieczne, naturalne i zdrowe. Poduszki Sissel nie zawierają szkodliwych materiałów i są testowane alergologicznie.

   

  SISSEL® Soft Plus to:

  • Zdrowszy sen i zdrowszy kręgosłup.
  • Jej krawędź wypełnia przestrzeń między ramieniem a głową, wspierając szyję i zapewniając prawidłowe ułożenie kręgów.
  • Wykonana z pianki z pamięcią – polecana także dla osób z wrażliwą szyją.
  • Wyposażona w wysokiej jakości welurową poszewkę w kolorze kości słoniowej, którą można prać w temp. 60°C.
  • Może być prana ręcznie.
  • Indywidualna regulacja wysokości dzięki elastycznej wkładce.
  • Wymiary: 47 x 33 x 11/14 cm,
  • Testowana na obecność alergenów, nie zawiera fluoro-węglowodorów i innych niebezpiecznych substancji.
  • 5 lat gwarancji.

  Pomyśl o poduszce ortopedycznej

  5 lat gwarancji Sissel

  Pytania Klientów

  Pytanie:

  Posiadam poduszkę Sissel wykonaną z pianki z pamięcią. Ze względu na alergię na roztocza powinnam wyprać ją w temperaturze co najmniej 60°C lub namoczyć ją na 2 godziny w wodzie o niższej temperaturze z dodatkiem specjalistycznego środka zabijającego roztocza. Czy te zabiegi mogą zniszczyć poduszkę i spowodować, że straci ona swoje właściwości?

  Odpowiedź:

  Poduszkę z pianki visco-elastic można prać wyłącznie ręcznie, w temperaturze maks. 40°C. Pranie w wyższej temperaturze może spowodować zniszczenie pianki. Dłuższe namaczanie w chłodnej wodzie, do 40°C, nie powinno wpłynąć na właściwości poduszki, należy jednak wcześniej sprawdzić w instrukcji dołączonej do środka zabijającego roztocza lub uzyskać informację od jego producenta, czy jest on zalecany do tego rodzaju materiału i czy nie wpłynie na stan poduszki.

  Warto również pamiętać, że poduszki z pianki visco-elastic nie mogą być prane w pralce ani wykręcane (można owinąć je w ręcznik i delikatnie odcisnąć z nadmiaru wody). Powinny one schnąć w temperaturze pokojowej (nie należy umieszczać ich zbyt blisko źródeł ciepła lub narażać je na bezpośrednie działanie promieni słonecznych). Całkowity czas schnięcia poduszki może wynosić nawet 7 dni.

  Pytanie:

  Czy na poduszkach Sissel można spać tylko na boku? Czy są one również dopasowane dla osób śpiących na plecach?

  Odpowiedź:

  Poduszki Sissel wskazane są dla osób śpiących zwykle w pozycji na boku. Ich unikalna krawędź i wyprofilowanie zapewnia wówczas optymalne wsparcie dla głowy i szyi, zapewniając zachowanie prawidłowego, anatomicznego ułożenia kręgosłupa podczas odpoczynku oraz skuteczne odciążenie kręgów i rozluźnienie mięśni.

  Pytanie:

  Planuję zakup poduszki ortopedycznej. Zapoznałem się z Państwa ofertą i proszę o wskazanie różnic pomiędzy modelem Plus i Soft Plus.

  Odpowiedź:

  Obie poduszki mają ten sam kształt i możliwość regulacji wysokości dzięki dodatkowej wkładce, a co za tym idzie - najlepszego dopasowania do każdego użytkownika. Różnią się jednak rodzajem materiału, z jakiej zostały wykonane oraz ich właściwościami. Do produkcji poduszki Plus wykorzystano klasyczną piankę sprężystą, zapewniającą zdecydowane i mocne podparcie szyi. Soft Plus natomiast wykonano z innowacyjnej pianki visco-elastic („pianki z pamięcią”), która pod wpływem temperatury i ciężaru ciała dopasowuje się do jego kształtu i równomiernie rozkłada siłę nacisku – jest polecana nawet dla osób o wrażliwej szyi. Oprócz tego poduszka Sissel Plus wyposażona jest w system ponad 90 kanalików wentylacyjnych, wskazana jest więc dla osób o zwiększonej potliwości lub odczuwających dyskomfort z powodu przegrzewania głowy podczas snu.