Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

SISSEL Spinefitter Extension Kit - zestaw przedłużający

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h

  • szt.
  • Cena netto: 221,30 zł 239,00 zł

  Zestaw uzupełniający do SISSEL Spinefitter składający się z Spinefittera MINI i łącznika. Pozwala na przedłużenie klasycznego Spinefittera o 12 cm, ułatwiając korzystanie z niego przez wyższych użytkowników. Może być stosowany również jako samodzielny przyrząd, użytkowany w dowolnym miejscu.

   

  Logo Spinefitter horizontal

   

  Praktyczny zestaw przedłużający do SISSEL Spinefitter, złożony z Spinefitter MINI oraz łącznika. Pozwala na bezproblemowe i szybkie wydłużenie klasycznego Spinefittera o dodatkowe 12 cm (dwa rzędy twardych kuleczek), a co za tym idzie - jego komfortowe używanie przez wyższe osoby (o wzroście powyżej 180 cm). Łatwy w użyciu system zatrzaskowy zapewnia prawidłowe dopasowanie do Spinefittera.

  Wchodzący w sklad zestawu SPINEFITTER MINI może być również używany jako samodzielny przyrząd, który dzięki niewielkiemu rozmiarowi ułatwia precyzyjne stosowanie i oddziaływanie na wybrane obszary ciała, zapewniając intensywną stymulację mięśni i masaż głęboki. Jest wyjątkowo mały i lekki, idealnie sprawdza się w podróży lub w biurze. Wspomaga odcinkowe ćwiczenia mobilizujące kręgosłup, pomaga w uwolnieniu powięzi poszczególnych części ciała. Świetnie sprawdza się do ćwiczeń równoważnych i wzmacniania mięśni głębokich.

  Dodatkowe informacje:

  • Zestaw przedłużający do SISSEL Spinefitter - obejmuje Spinefitter Mini i łącznik
  • Wydłuża Spinefittera o 12 cm (dwa rzędy piłeczek)
  • Dostępny w kolorze grafitowym
  • Spinefitter MINI może być stosowany jako oddzielny przyrząd
  • Wyrób medyczny CE

   

  Czym jest Spinefitter?

  SPINEFITTER firmy SISSEL® to innowacyjny i wszechstronny przyrząd treningowy, polecany w przypadku bólu pleców i ograniczonej ruchomości stawów międzykręgowych. Zbudowany z 28 twardych kuleczek zapewnia intensywną stymulację mięśni, zwiększenie ich mobilności, redukcję napięcia i relaksację.

  Dla kogo jest Spinefitter?

  SPINEFITTER to sprzęt treningowy nowej generacji – do użytku w domu, w treningu indywidualnym i grupowym oraz w terapii. Jego wszechstronne zastosowanie i efekty używania sprawiają, że Spinefitter zachwyci nie tylko osoby stosujące go w zaciszu własnego domu, ale również fizjoterapeutów, profesjonalnych sportowców i trenerów. Polecany do treningu fitness, pilates, jogi oraz fizjoterapii.

   

  Jak działa Spinefitter?

  Spinefitter łączy możliwość wykonywania efektywnego treningu i relaksacji. Dzięki odpowiedniej twardości piłeczek i ich położeniu wywołują intensywny, głęboki nacisk na punkty spustowe mięśni po obu stronach kręgosłupa podczas leżenia lub ćwiczeń. Ucisk działa rozluźniająco na napięte mięśnie pleców, przynosząc ulgę, zmniejszając ich napięcie i poprawiając elastyczność. Dodatkowo, bodźce wywoływane przez Spinefitter stymulują zablokowane grupy mięśni i stawów, poprawiając ich mobilność i zwiększając zakres ruchu. stymulują i pomagają oraz relaksują. 

  Efekt działania Spinefittera poczujesz jednak nie tylko wykorzystując go podczas ćwiczeń. Już proste i intuicyjne ułożenie na nim ciała powoduje rozluźnienie np. obręczy barkowej, a także stymulację mięśni wzdłuż kręgosłupa. To sprawia, że SPINEFITTER jest idealnym przyrządem ułatwiającym przywrócenie równowagi ciała i wspomagającym poprawę mobilności.

   

  Jak stosować Spinefitter?

  Podczas leżenia

  Spinefitter może być stosowany w pozycji spoczynkowej, bez wysiłku, podczas swobodnego leżenia lub siedzenia, skutecznie stymulując i masując mięśnie oraz przynosząc ulgę w bólu nawet po kilku - kilkunastu minutach.

  Do ćwiczeń

  Spinefitter to doskonałe wsparcie codziennych ćwiczeń na macie we własnym domu, treningu pilates i jogi w studiu, ale również zajęć z trenerem lub fizjoterapeutą.

  Sprawdź zestaw ćwiczeń przygotowanych przez Spinefitter Master Trainer, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości Spinefittera:

  Więcej ćwiczeń ze Spinefitterem znajdziesz tutaj

   

  Jakich efektów można się spodziewać, stosując Spinefitter?

  • Rozluźnienie mięśni pleców, dzięki głębokiemu, intensywnemu uciskowi po obu stronach kręgosłupa
  • Poprawa ruchomości stawów i kręgosłupa
  • Zmniejszenie dolegliwości bólowych mięśni i stawów
  • Zniesienie blokad obszarów mięśniowych dzięki ich stymulacji
  • Zauważalne rozluźnienie obręczy barkowej już w pozycji spoczynkowej
  • Poprawa koordynacji, równowagi i wzmocnienie mięśni
  • Głęboka i precyzyjna stymulacja mięśni i relaksacja
  • Poprawa kondycji fizycznej, mobilności i elastyczności
  • Poprawa samopoczucia

   

  Innowacyjna i bezpieczna konstrukcja SISSEL Spinefitter

  SPINEFITTER firmy SISSEL to przyrząd o przemyślanej konstrukcji, zapewniającej maksymalną skuteczność działania. 28 piłeczek, połączonych ze sobą i ułożonych w dwóch rzędach, stanowią idealny odpowiednik mięśni wzdłuż kręgosłupa.

  Anatomiczny kształt Spinefitter, odwzorowujący kształt ludzkiego kręgosłupa, jego budowa oraz intuicyjna obsługa niemal wykluczają niewłaściwe użycie przyrządu, zapewniając bezpieczeństwo podczas stosowania i optymalne dopasowanie do kształtu ciała.

  SISSEL Spinefitter został opracowany na podstawie codziennej pracy terapeutycznej i treningowej, i opiera się na dobrze znanych rozwiązaniach, skutecznych w walce z dolegliwościami bólowymi i ograniczeniami fizycznymi. Badania przeprowadzone na pacjentach gabinetów fizjoterapeutycznych, potwierdzają skuteczność działania Spinefittera przy jego regularnym stosowaniu. Dzięki temu produkt ten uzyskał status wyrobu medycznego (CE).