Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

SISSEL Spinefitter - przyrząd do ćwiczeń i masażu

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h

  • szt.
  • Cena netto: 499,07 zł 539,00 zł

  Przyrząd o unikalnej konstrukcji przeznaczony do treningu i terapii. Zbudowany z 28 twardych, połączonych ze sobą piłeczek, zapewnia głęboki, punktowy nacisk i powoduje rozluźnienie mięśni okołokręgosłupowych, szyi i obręczy barkowej. Redukuje dolegliwości bólowe, poprawia elastyczność oraz relaksuje.

   

   

  Logo Spinefitter horizontal

  SPINEFITTER firmy SISSEL® to innowacyjny i wszechstronny przyrząd treningowy, polecany w przypadku bólu pleców i ograniczonej ruchomości stawów międzykręgowych. Zbudowany z 28 twardych kuleczek zapewnia intensywną stymulację mięśni, zwiększenie ich mobilności, redukcję napięcia i relaksację.

  Zamów SISSEL Spinefitter i testuj go nawet przez 21 dni, niezależnie od tego czy kupujesz go na własny użytek, czy do swojego studia lub gabinetu. Jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, odeślij go do nas.

   

  Dla kogo jest Spinefitter?

  SPINEFITTER to sprzęt treningowy nowej generacji – do użytku w domu, w treningu indywidualnym i grupowym oraz w terapii. Jego wszechstronne zastosowanie i efekty używania sprawiają, że Spinefitter zachwyci nie tylko osoby stosujące go w zaciszu własnego domu, ale również fizjoterapeutów, profesjonalnych sportowców i trenerów. Polecany do treningu fitness, pilates, jogi oraz fizjoterapii.

   

  Jak działa Spinefitter?

  Spinefitter łączy możliwość wykonywania efektywnego treningu i relaksacji. Dzięki odpowiedniej twardości piłeczek i ich położeniu wywołują intensywny, głęboki nacisk na punkty spustowe mięśni po obu stronach kręgosłupa podczas leżenia lub ćwiczeń. Ucisk działa rozluźniająco na napięte mięśnie pleców, przynosząc ulgę, zmniejszając ich napięcie i poprawiając elastyczność. Dodatkowo, bodźce wywoływane przez Spinefitter stymulują zablokowane grupy mięśni i stawów, poprawiając ich mobilność i zwiększając zakres ruchu. stymulują i pomagają oraz relaksują. 

  Efekt działania Spinefittera poczujesz jednak nie tylko wykorzystując go podczas ćwiczeń. Już proste i intuicyjne ułożenie na nim ciała powoduje rozluźnienie np. obręczy barkowej, a także stymulację mięśni wzdłuż kręgosłupa. To sprawia, że SPINEFITTER jest idealnym przyrządem ułatwiającym przywrócenie równowagi ciała i wspomagającym poprawę mobilności.

  Spinefitter jest sprzedawany w komplecie z oryginalnym paskiem, który jest idealny do przenoszenia i transportu. Dzięki niemu możesz łatwo zabierać swój Spinefitter wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz.

   

  Jak stosować Spinefitter?

  Podczas leżenia

  Spinefitter może być stosowany w pozycji spoczynkowej, bez wysiłku, podczas swobodnego leżenia lub siedzenia, skutecznie stymulując i masując mięśnie oraz przynosząc ulgę w bólu nawet po kilku - kilkunastu minutach.

  Do ćwiczeń

  Spinefitter to doskonałe wsparcie codziennych ćwiczeń na macie we własnym domu, treningu pilates i jogi w studiu, ale również zajęć z trenerem lub fizjoterapeutą.

  Sprawdź zestaw ćwiczeń przygotowanych przez Spinefitter Master Trainer, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości Spinefittera:

  Więcej ćwiczeń ze Spinefitterem znajdziesz tutaj

   

  Jakich efektów można się spodziewać, stosując Spinefitter?

  • Rozluźnienie mięśni pleców, dzięki głębokiemu, intensywnemu uciskowi po obu stronach kręgosłupa
  • Poprawa ruchomości stawów i kręgosłupa
  • Zmniejszenie dolegliwości bólowych mięśni i stawów
  • Zniesienie blokad obszarów mięśniowych dzięki ich stymulacji
  • Zauważalne rozluźnienie obręczy barkowej już w pozycji spoczynkowej
  • Poprawa koordynacji, równowagi i wzmocnienie mięśni
  • Głęboka i precyzyjna stymulacja mięśni i relaksacja
  • Poprawa kondycji fizycznej, mobilności i elastyczności
  • Poprawa samopoczucia

   

  Innowacyjna i bezpieczna konstrukcja SISSEL Spinefitter

  SPINEFITTER firmy SISSEL to przyrząd o przemyślanej konstrukcji, zapewniającej maksymalną skuteczność działania. 28 piłeczek, połączonych ze sobą i ułożonych w dwóch rzędach, stanowią idealny odpowiednik mięśni wzdłuż kręgosłupa.

  Anatomiczny kształt Spinefitter, odwzorowujący kształt ludzkiego kręgosłupa, jego budowa oraz intuicyjna obsługa niemal wykluczają niewłaściwe użycie przyrządu, zapewniając bezpieczeństwo podczas stosowania i optymalne dopasowanie do kształtu ciała.

  SISSEL Spinefitter został opracowany na podstawie codziennej pracy terapeutycznej i treningowej, i opiera się na dobrze znanych rozwiązaniach, skutecznych w walce z dolegliwościami bólowymi i ograniczeniami fizycznymi. Badania przeprowadzone na pacjentach gabinetów fizjoterapeutycznych, potwierdzają skuteczność działania Spinefittera przy jego regularnym stosowaniu. Dzięki temu produkt ten uzyskał status wyrobu medycznego (CE).

   

  Dodatkowe informacje:

  • Dostępny w czterech kolorach: grafitowym, niebieskim, zielonym i bordowym
  • Maksymalna waga użytkownika – 150 kg
  • Waga: ok. 950 g
  • W zestawie pasek/szelki, ułatwiający transport
  • Wymiary: 84 x 12 x 6 cm
  • Wyrób medyczny CE