Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

SISSEL Spinefitter - zestaw 10 szt. z torbą trenerską (bez pudełek)

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h

  • szt.
  • Cena netto: 4 350,93 zł 4 699,00 zł

  Zestaw 10 sztuk SISSEL Spinefitter - innowacyjnego przyrządu do treningu i terapii, który dzięki intensywnemu uciskowi i stymulacji mięśni pozwala na skuteczne ich rozluźnienie, zwiększenie mobilności i zmniejszenie dolegliwości bólowych. Idealne rozwiązanie dla trenerów prowadzących zajęcia grupowe z praktyczną torbą.

   

  Logo Spinefitter horizontal

   

  Zestaw 10 sztuk SISSEL SPINEFITTER z praktyczną torbą trenerską to idealne rozwiązanie skierowane przede wszystkim do profesjonalnych trenerów i grup ćwiczących z wykorzystaniem Spinefitterów, chcących wspólnie doświadczyć korzyści płynących z działania tych unikalnych przyrządów do ćwiczeń.

  Zestaw dostarczany jest z wysokiej jakości torbą trenerską z wyhaftowanym logo, która umożliwia łatwy transport całego sprzętu treningowego dla grupy ćwiczącej na miejsce treningu.

  Spinefitter zielony z torbą trenerską Spinefitter szary z torbą trenerską Spinefitter niebieski z torbą trenerską

   

  Czym jest Spinefitter?

  SPINEFITTER firmy SISSEL® to innowacyjny i wszechstronny przyrząd treningowy, polecany w przypadku bólu pleców i ograniczonej ruchomości stawów międzykręgowych. Zbudowany z 28 twardych kuleczek zapewnia intensywną stymulację mięśni, zwiększenie ich mobilności, redukcję napięcia i relaksację.

  Dla kogo jest Spinefitter?

  SPINEFITTER to sprzęt treningowy nowej generacji – do użytku w domu, w treningu indywidualnym i grupowym oraz w terapii. Jego wszechstronne zastosowanie i efekty używania sprawiają, że Spinefitter zachwyci nie tylko osoby stosujące go w zaciszu własnego domu, ale również fizjoterapeutów, profesjonalnych sportowców i trenerów. Polecany do treningu fitness, pilates, jogi oraz fizjoterapii.

   

  Jak działa Spinefitter?

  Spinefitter łączy możliwość wykonywania efektywnego treningu i relaksacji. Dzięki odpowiedniej twardości piłeczek i ich położeniu wywołują intensywny, głęboki nacisk na punkty spustowe mięśni po obu stronach kręgosłupa podczas leżenia lub ćwiczeń. Ucisk działa rozluźniająco na napięte mięśnie pleców, przynosząc ulgę, zmniejszając ich napięcie i poprawiając elastyczność. Dodatkowo, bodźce wywoływane przez Spinefitter stymulują zablokowane grupy mięśni i stawów, poprawiając ich mobilność i zwiększając zakres ruchu. stymulują i pomagają oraz relaksują. 

  Efekt działania Spinefittera poczujesz jednak nie tylko wykorzystując go podczas ćwiczeń. Już proste i intuicyjne ułożenie na nim ciała powoduje rozluźnienie np. obręczy barkowej, a także stymulację mięśni wzdłuż kręgosłupa. To sprawia, że SPINEFITTER jest idealnym przyrządem ułatwiającym przywrócenie równowagi ciała i wspomagającym poprawę mobilności.

   

  Jak stosować Spinefitter?

  Podczas leżenia

  Spinefitter może być stosowany w pozycji spoczynkowej, bez wysiłku, podczas swobodnego leżenia lub siedzenia, skutecznie stymulując i masując mięśnie oraz przynosząc ulgę w bólu nawet po kilku - kilkunastu minutach.

  Do ćwiczeń

  Spinefitter to doskonałe wsparcie codziennych ćwiczeń na macie we własnym domu, treningu pilates i jogi w studiu, ale również zajęć z trenerem lub fizjoterapeutą.

  Sprawdź zestaw ćwiczeń przygotowanych przez Spinefitter Master Trainer, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości Spinefittera:

  Więcej ćwiczeń ze Spinefitterem znajdziesz tutaj

   

  Jakich efektów można się spodziewać, stosując Spinefitter?

  • Rozluźnienie mięśni pleców, dzięki głębokiemu, intensywnemu uciskowi po obu stronach kręgosłupa
  • Poprawa ruchomości stawów i kręgosłupa
  • Zmniejszenie dolegliwości bólowych mięśni i stawów
  • Zniesienie blokad obszarów mięśniowych dzięki ich stymulacji
  • Zauważalne rozluźnienie obręczy barkowej już w pozycji spoczynkowej
  • Poprawa koordynacji, równowagi i wzmocnienie mięśni
  • Głęboka i precyzyjna stymulacja mięśni i relaksacja
  • Poprawa kondycji fizycznej, mobilności i elastyczności
  • Poprawa samopoczucia

   

  Innowacyjna i bezpieczna konstrukcja SISSEL Spinefitter

  SPINEFITTER firmy SISSEL to przyrząd o przemyślanej konstrukcji, zapewniającej maksymalną skuteczność działania. 28 piłeczek, połączonych ze sobą i ułożonych w dwóch rzędach, stanowią idealny odpowiednik mięśni wzdłuż kręgosłupa.

  Anatomiczny kształt Spinefitter, odwzorowujący kształt ludzkiego kręgosłupa, jego budowa oraz intuicyjna obsługa niemal wykluczają niewłaściwe użycie przyrządu, zapewniając bezpieczeństwo podczas stosowania i optymalne dopasowanie do kształtu ciała.

  SISSEL Spinefitter został opracowany na podstawie codziennej pracy terapeutycznej i treningowej, i opiera się na dobrze znanych rozwiązaniach, skutecznych w walce z dolegliwościami bólowymi i ograniczeniami fizycznymi. Badania przeprowadzone na pacjentach gabinetów fizjoterapeutycznych, potwierdzają skuteczność działania Spinefittera przy jego regularnym stosowaniu. Dzięki temu produkt ten uzyskał status wyrobu medycznego (CE).

   

  Dodatkowe informacje:

  • Zestaw 10 sztuk (bez pudełek) z torbą trenerską
  • Dostępne w trzech kolorach: grafitowym, niebieskim, zielonym i bordowym
  • Maksymalna waga użytkownika – 150 kg
  • Waga Spinefittera: ok. 950 g
  • Do każdego Spinefittera dołączony pasek/szelki, ułatwiający transport pojedynczych przyrządów
  • Wymiary Spinefittera: 84 x 12 x 6 cm
  • Wyrób medyczny CE