KUPON -5% "wakacje2017"

Sissel Tour

Dodaj recenzję:
  • Producent: Sissel
  • Kod producenta: 7640112120727
  • Dostępność: Dostępny - wysyłamy w 24h Dostępny - wysyłamy w 24h
  • szt.
  • Cena netto: 72,36 zł 89,00 zł

Poduszka do samchodu pod plecy, z pionowym mocowaniem!

 

Uwaga! Jedyna poduszka w Polsce z możliwością stosowania w samochodach z bocznymi poduszkami powietrznymi montowanymi w fotelach.

  • mocowanie do siedzenia poprzez podłużny pasek umożliwiający swobodne dopasowywanie do indywidualnych potrzeb
  • idealny do siedzeń bez regulacji podparcia lędźwi
  • wymiary: 31,5 x 25,5 x 5,5 cm
  • wycięty z pianki PU
  • wyposażony w bawełnianą poszewkę

Długie podróże a kręgosłup

Wielogodzinne, częste podróże to ogromne obciążenie dla kręgosłupa. W konsekwencji zawodowi kierowcy wyjątkowo często muszą borykać się z silnymi bólami pleców, ale także wadami postawy oraz poważnymi dolegliwościami związanymi z kręgosłupem. Ogromne znaczenie w zapobieganiu tym problemom ma zadbanie o właściwą postawę ciała podczas siedzenia w samochodzie.

Jak działa poduszka Sissel Tour?

Poduszka Sissel Tour gwarantuje zachowanie prawidłowej pozycji i naturalnej krzywizny kręgosłupa podczas długotrwałego siedzenia w samochodzie. Zapewnia wsparcie ortopedyczne dla części lędźwiowej kręgosłupa i jego skuteczne odciążenie. Tym samym nie tylko zmniejsza, ale i zapobiega bólom pleców. Poduszka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów o wyjątkowej trwałości i wytrzymałości.

Jak prawidłowo siedzieć za kierownicą?

Zadbaj o optymalną pozycję w czasie podróży – wyprostowane oparcie fotela zapewnia pionową pozycję pleców, które należy maksymalnie dosunąć do oparcia. Warto więc sprawdzić, czy w przypadku umieszczenia nadgarstków nawet na szczycie kierownicy nie pojawia się konieczność oderwania pleców od oparcia. Zagłówek powinien znajdować się na wysokości szczytu głowy. Ręce kierowcy powinny być lekko ugięte w łokciach, a dłonie ułożone na kierownicy w pozycji „za piętnaście trzecia”. Należy też zwrócić uwagę, aby przy wciśniętym pedale sprzęgła lewa noga była nadal lekko zgięta w kolanie.

Numer katalogowy:

 

Sissel® Tour, czarny

121.013

Sissel® Tour, granatowy

121.014

 

 

Pytania Klientów

Pytanie:

Chciałbym kupić poduszkę pod plecy, odpowiednią zarówno do jazdy samochodem, jak i do pracy za biurkiem. Po zapoznaniu się z Państwa ofertą zastanawiam się nad wyborem pomiędzy Sissel Tour a Sissel Back. Jakie są między nimi różnice i która z nich będzie odpowiedniejsza?

Odpowiedź:

Poduszka lędźwiowa Sissel Tour jako jedyna może być stosowana w samochodach wyposażonych w boczne poduszki powietrzne dzięki pionowemu mocowaniu za pomocą pasków. Jednocześnie jednak ten sposób mocowania może nie sprawdzić się w przypadku niektórych krzeseł lub foteli biurowych. Sissel Back z kolei może być mocowana na większości oparć, lecz nie jest przeznaczona do foteli samochodowych w autach z bocznymi poduszkami powietrznymi.

Obie poduszki natomiast mogą być zamocowane na wybranej, dopasowanej wysokości, będą więc odpowiednie dla każdego użytkownika, niezależnie od jego wzrostu.