Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

BALANCED BODY Trapeze Table (Cadillac)

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 24 629,63 zł 26 600,00 zł
  • Niedostępny

  Trapeze Table, czyli popularny Cadillac, to wyzwanie dla osób ćwiczących i nieoceniona pomoc w procesie rehabilitacji - pozwala na efektywne treningi oraz poprawę zdrowia użytkowników, niezależnie od ich wieku i umiejętności.

  Bezpieczny i wszechstronny świat ćwiczeń z Trapeze Table

  Pilates Trapeze Table (Cadillac) to idealny sprzęt zarówno do treningów, jak i rehabilitacji. Oferuje różne możliwości ćwiczeń dla użytkowników w każdym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. To bardzo wytrzymała, trwała i bezpieczna konstrukcja, która w najnowszej wersji jest jeszcze wygodniejsza i dużo łatwiejsza w obsłudze. Dzięki zastosowaniu samosmarujących łożysk oraz zamocowaniu za pomocą wkrętów z plastikowymi końcówkami, ruchome drążki poprzeczne przesuwają się bardzo płynnie. Takie rozwiązanie eliminuje tarcie, co ułatwia wykonywanie ćwiczeń i zwiększa trwałość sprzętu.

  Wszechstronność Trapeze Table cechuje się możliwością wykonywania różnorodnych ćwiczeń - od łagodnych, wspomaganych za pomocą sprężyn przysiadów, po bardziej zaawansowane akrobacje. To rewolucyjny sprzęt marki Balanced Body, który gwarantuje komfortową pracę zarówno dla użytkownika, jak i instruktora. 

   

  Unikalna rama i wytrzymałe pokrycieUnikalna rama i wytrzymałe pokrycie

  Balanced Body w najnowszym Trapeze Table wprowadził ekologiczną nowość - ramę ze stali nierdzewnej, która zastępuje dotychczasową chromowaną. Rama ze stali nierdzewnej jest nie tylko estetyczna i gładka, ale również ułatwia utrzymanie stołu w czystości, a także zapewnia ochronę przed wyszczerbianiem, wgniataniem, korozją i odbarwianiem.

  Stół wykonany jest z twardego drewna klonowego, a jego doskonale dopasowane łączenia zapewniają maksymalną stabilność konstrukcji. Trapeze Table jest szerszy o 7,5 cm od tradycyjnych Cadillaków, dzięki czemu mogą z niego korzystać wszyscy - niezależnie od budowy ciała. Fabryczne otwory pozwalają na zamontowanie opcjonalnego podgłówka. Jego zastosowanie pozwala odpowiednio ułożyć głowę i twarz podczas sesji, umożliwiając odpoczynek. Pokrycie ramy wykonane jest z bardzo wytrzymałego winylu w kolorze czarnym, a osłonki chroniące pokrycie przed uszkodzeniem przez sprężyny, dodatkowo zwiększają trwałość produktu.

   

  System sprężyn Signature Springs

   

  Sprężyny Signature Springs - klucz do skutecznego treningu

  System sprężyn Signature Springs zawiera 12 sprężyn o zróżnicowanym stopniu oporu, z których każda wyposażona jest w haczyki ułatwiające montaż.

  W zestawie Trapeze Table znajdują się sprężyny:

  • krótsze:
   • żółte (2 szt. – bardzo lekki stopień oporu),
   • niebieskie (2 szt. – lekki stopień oporu),
   • czerwone (2 szt. – średni stopień oporu),
   • czarne (2 szt. – sprężyny drążka)
  • dłuższe:
   • żółte (2 szt. – bardzo lekki stopień oporu),
   • fioletowe (2 szt. – średni stopień oporu).

  Trapeze Table zawiera najdłuższe sprężyny dostępne na rynku, oferowane wyłącznie przez Balanced Body - zapewniają jeszcze większą wszechstronność treningu.

  Sprężyny Signature Springs wyróżniają się nie tylko różnorodnością oporu, ale także swoją precyzją. Trening z nimi zapewnia możliwość powtarzania niezmiennych ruchów, wymagających zastosowania tej samej siły. Takie rozwiązanie gwarantuje równomierny rozwój mięśni, bez obciążania stawów. Bez względu na Twój poziom zaawansowania, sprężyny Signature Springs to klucz do skutecznego treningu pilates.

   

   

  Profesjonalne i bezpieczne wyposażenie

  Profesjonalne i bezpieczne wyposażenie

  W Trapeze Table zastosowano najnowsze rozwiązania, które jeszcze bardziej ubogacą i uprzyjemnią treningi. System przesuwania bocznego drążka pozwala na szybką zmianę jego położenia przez jedną osobę bez przerywania sesji i zaburzania rytmu treningu. A dzięki łatwemu przesuwaniu i blokowaniu położenia drążków (w pionie i w poziomie) za pomocą śrub motylkowych, masz możliwość mocowania sprężyn w dowolnym miejscu.

  Boczny ruchomy drążek wykonany z anodowanego aluminium i regulacja wysokości w trzech pozycjach zapewnia dodatkowe możliwości treningowe, a pas bezpieczeństwa zwiększa Twoje bezpieczeństwo. Możesz wybrać wersję drążka - aluminiowy lub wykonany z drewna klonowego. Dla jeszcze większej wygody podczas ćwiczeń, podwieszany ruchomy drążek został wyściełany i wyposażony w bawełnianą pętlę. Sam drążek wykonany z klonu to gwarancja bezpieczeństwa i trwałości.

  W zestawie znajdziesz również po jednej parze bawełnianych pętli, mankietów na kostki oraz mankietów na uda, jedną parę pętli wykonanych z wełny owczej oraz bawełniany pas na brzuch.

   

  Zwieksz funkcjonalność

  Zwiększ funkcjonalność Trapeze Table z opcjonalną, wysuwaną półką

  Opcjonalna wysuwana półka z tapicerowaną poduszką pozwala na wydłużenie stołu, co umożliwia korzystanie z dodatkowych opcji pozycjonowania użytkownika. Wymiary półki to 31 cm x 36 cm, a poduszki - 31 cm x 36 cm x 20 cm.

  Wyposażenie w półkę wymaga fabrycznego przygotowania sprzętu - jeśli zdecydujesz się na taką opcję, skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia.

   

  Trapeze Table - wymiary

  • Wysokość stołu (z tapicerką): 65 cm
  • Wysokość z ramą: 220 cm
  • Długość stołu: 206 cm
  • Długość całkowita: 217 cm
  • Szerokość stołu: 74 cm
  • Szerokość całkowita: 76 cm
  • Waga: 86 kg

   

  Dożywotnia gwarancja

  Dożywotnia ograniczona gwarancja na ramę oferowana przez producenta oznacza najwyższą jakość wykonania Trapeze Table. Dzięki niej możesz mieć pewność, że produkty Balanced Body są wykonane z solidnych materiałów i podlegają rygorystycznym testom jakościowym. W przypadku jakichkolwiek usterek lub problemów z Trapeze Table zawsze możesz liczyć na wsparcie producenta.