Zmieniamy się dla Ciebie! Dla produktów Sissel, skorzystaj z darmowej dostawy zamówień powyżej 200 złotych!

Zakup poduszki ortopedycznej część pierwsza - Warszawa i Wrocław

Poduszka ortopedyczna w Warszawie i Wrocławiu – gdzie kupić?

Poduszki ortopedyczne stają się coraz popularniejszym produktem ale ich nabycie ciągle może sprawić sporo problemów. Z tego powodu postanowiliśmy przygotować krótki poradnik podpowiadający gdzie udać się na zakupy w największych polskich miastach. Zapraszamy do lektury części pierwszej.

Sissel Soft Plus

Warszawa

Blisko 30 sklepów stacjonarnych w Warszawie oferuje rewelacyjne poduszki ortopedyczne szwedzkiej firmy Sissel. Od 9 do 18 zaprasza na przykład sklep Ortmed na Ochocie, mieszczący się przy ul. Baśniowej 3 (róg Dorotowskiej). Zapraszamy także do sklepów medycznych MSHI w różnych lokalizacjach (ul. Jana Pawła II 52/54, Puławska 120/124, Żytnia 64, Koszykowa 53, Aleja KEN 93, Hoża 27, Górczewska 97). Komu bliżej na Bemowo, może skorzystać z usług czynnego od 8 do 20 sklepu Delf. Do placówki, zlokalizowanej przy

sissel

ul. Śląskiej 103/8. Na zlokalizowany nieopodal przystanek Wrocławska dojedziemy liniami autobusowymi: 112, 122, 167, 171, 184, E2 oraz tramwajami numer 11, 23, 24 i 28.

Wrocław

Rewelacyjne poduszki ortopedyczne szwedzkiej firmy Sissel nie są jeszcze niestety zbyt łatwo dostępne w stolicy Dolnego Śląska. Można je kupić w stacjonarnym Sklepiku dla Seniora przy ulicy Lubelskiej 1d. Z centrum możemy tam dojechać liniami autobusowymi 403 albo 103 do przystanku Brodzka. Sklep jest czynny od 9 do 17.


Polecamy również inne poradniki:

Co to jest poduszka ortopedyczna?

Czy warto kupić poduszkę ortopedyczną?

Jak dobrać poduszkę ortopedyczną?

Jaką poduszkę ortopedyczną wybrać?

Poduszki medyczne – czym są i dlaczego warto?

Sissel Deluxe